pasek
Zapisz się do newslettera

Wpisy na blogu ukazują się nieregularnie więc jeśli nie chcesz przegapić żadnego, zostaw Twój adres e-mail, artykuły będą lądować w Twojej skrzynce.

znaczek

Wybierz więcej niż jedną dyscyplinę:

pasek

Nasza ekipa

FILIP

profiloweskok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przygoda z pływaniem w moim wykonaniu rozpoczęła się, gdy byłem jeszcze w szkole podstawowej. Od zawsze lubiłem spędzać czas w wodzie i z tego powodu dość szybko  trafiłem do klubu pływackiego. Przez kolejnych kilka lat rytm mojego życia wyznaczały dwa treningi w wodzie dziennie. Kilkukrotnie udało mi się dotrzeć do finałów mistrzostw Polski na dystansach sprinterskich w stylu dowolnym i motylkowym. Okres liceum i części studiów to rozbrat z pływaniem. Zawsze jednak uważałem, że najlepsza z rana nie jest mocna kawa, a zapach chloru unoszącego się z basenu. Dołączyłem więc do Nabaiji Team Decathlon. Zachęcony dobrymi wynikami osiągniętymi w barwach niebieskiej drużyny postanowiłem wrócić do czynnego pływania i regularnych treningów na jak najwyższych obrotach. Trzymajcie za mnie kciuki!

W przyszłości planuję zrealizować największe z marzeń i swoje życie związać z lotnictwem – chyba jednak nie należę do zwierząt lądowych 😉
Na co dzień możesz spotkać mnie w sklepie Decathlon Toruń Copernicus – chętnie podpowiem nie tylko na temat sprzętu, ale również doradzę nieco w kwestii treningu pływackiego. Możesz również skontaktować się ze mną za pomocą poczty elektronicznej – filip.wojciechowski@decathlon.com. Do zobaczenia w wodzie!

ADAM

David Meyer Portrait-_MG_2787 G0011491

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem absolwentem AWF Katowice po kierunkach Zarządzanie oraz Turystyka i Rekreacja. Moje początki ze sportami rakietowymi miały miejsce w wieku przedszkolnym, gdy zacząłem uczyć się grać w tenisa ziemnego. Kilka lat później byłem notowany jako zawodnik na listach wojewódzkich do lat 12, a potem do lat 14. Niedługo po tym zdecydowałem się zakończyć karierę zawodniczą, a rakieta trafiła do szafy na ładnych parę lat.

Na studiach pojawiła się myśl, aby zacząć znowu grać. I to był strzał w dziesiątkę! Trzy lata później ukończyłem kurs instruktorski, a niedługo po tym kurs trenerski. Od tego czasu tenis jest praktycznie całym moim życiem. Uczę dzieci i dorosłych, starając się zarazić swoją pasją i zamiłowaniem do tego sportu. W wolnym czasie lubię też pograć sobie w squasha czy speedmintona, a w sezonie zimowym nauczam jako instruktor jazdy na nartach. 🙂
Oprócz tego spotkać mnie można w sklepie Decathlon Piaseczno, gdzie z przyjemnością pomagam wszystkim chętnym w doborze sprzętu, tak by czas na korcie był mega frajdą dla każdego. W razie pytań zachęcam do kontaktu na adam.grabinski@decathlon.com lub www.grabtenis.pl.

GOSIA

Gosia 01 Gosia 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten moment, kiedy proszą cię, żebyś napisał coś o sobie, a ty nie wiesz, kim jesteś… 🙂 To może od początku – jestem Gosia i od niecałych 3 lat kocham uczucie, gdy jest mi ciężko podnieść się pod ciężarem sztangi. Wyglądam dosyć niepozornie między obciążeniami, no bo hej! Dziewczyna na strefie wolnych ciężarów? To jakiś żart?! Drugim zaskoczeniem jest fakt, że (póki co!) nie wyglądam na guru fitnessu sylwetkowego, co tylko podsyca ciekawość, kiedy wchodzę na siłownię. Mimo tej całej łatki, że aktywne dziewczyny są szczupłe i że kobiety nie podnoszą ciężarów, ja staram się pokazać, że jednak można, jeśli się chce. I nie trzeba tego robić tylko i wyłącznie po to, by zmienić swoje ciało na lato. Można to robić dla przyjemności i dla satysfakcji oraz tego słodkiego uczucia po… czyli „znowu to zrobiłam, jestem WIELKA!”. Poza spędzaniem czasu na siłce jestem studentką katowickiego AWF-u na kierunku zarządzanie sportem i szukam w głębi mej duszy siły i motywacji do napisania pracy licencjackiej 🙂 . Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to pisz śmiał na adres: malgorzata.nowak@decathlon.com.

MIKOŁAJ

Mikołaj 01 Mikołaj 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od małego byłem ruchliwym dzieckiem, dlatego rodzice postanowili znaleźć jakieś ujście pokładom dziecięcej energii (żeby nie powiedzieć: nadpobudliwości). Zaczęło się od rolek i roweru (dawno, dawno temu…). Potem przyszła pora na pływanie, bieganie, sekcję łuczniczą i… szachową. Gdzieś tam kiedyś dziadek próbował zaszczepić we mnie pasję do tenisa, ale nie mieliśmy czasu i idea upadła. Po jakimś czasie zacząłem wracać do czegoś, co już znam: kolarstwa i biegania. Przez trzy lata brałem udział w maratonach MTB amatorów jako zawodnik jednego z warszawskich klubów. Pod koniec mojej „kariery” kolarskiej otarłem się o kilka zawodów XC.

Do rolek wróciłem przez przypadek po ponad 10 latach przerwy, żeby oderwać się od nauki do matury. Początkowo była to zwykła jazda rekreacyjna, która powoli zamieniała się we freestyle. To wszystko po to, żeby po kilku miesiącach zamienić równe ulice na skatepark.

Kiedy nie ma mnie na skateparku w Piasecznie, to prawdopodobnie jestem kilkaset metrów dalej, w Decathlon Piaseczno, w dziale Rolki, gdzie pracuję.

Jeśli masz problem dotyczący rolek, hulajnóg albo po prostu chcesz się przywitać, napisz do mnie: mikolaj.tylenda@decathlon.com 🙂

ALA

Ala 01 Ala 02

Moje zamiłowanie do jazdy konnej nie jest związane tylko z samym sportem, ale także z ogromną miłością do wszystkich zwierząt. Jeśli uznamy, że reinkarnacja istnieje – w poprzednim wcieleniu byłam najprawdopodobniej koniem lub psem. W towarzystwie koni czuję się najlepiej. Być może jestem osobą aspołeczną, skoro wolę iść na trening i mówić do koni, niż spotkać się z koleżankami. Jednak jazda konna nie jest jedynym sportem, jaki uprawiam. Staram się regularnie ćwiczyć na siłowni, uwielbiam jeździć na rowerze, a zimą na nartach. Wysiłek fizyczny to coś, co ładuje moje akumulatory i sprawia, że zapominam o całym świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś, czego nie ma w moich artykułach, napisz: alicja.lewandowska@decathlon.com.

DAWID

Dawid 01Dawid 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasją zarazili mnie rodzice. Już od najmłodszych lat dwa razy do roku wyjeżdżaliśmy w góry. Swoje zamiłowanie kontynuowałem później w harcerstwie. To właśnie tutaj przeżyłem pierwszy obóz wędrowny po Bieszczadach, rozpaliłem ognisko i rozstawiłem namiot, w którym spędziłem dwa tygodnie wakacji. Aktualnie jestem instruktorem ZHP i teraz to ja, staram się organizować najlepsze wyjazdy dla swoich podopiecznych.

Pasja zaczęa mnie pochłaniać. Turystyka nabrała większego znaczenia, zwykłe wędrówki czy stacjonowanie na łonie natury pod namiotem już mi nie wystarczało…
Zacząłem więc bardziej kombinować. Pojawiły się wyższe góry – Tatry, w których, można powiedzieć, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Chwilę później musiałem znaleźć coś innego ze względów na niski budżet osoby uczęszczającej jeszcze do liceum. Zacząłem biegać – pierwszy półmaraton, drugi… – Czegoś mi jednak brakowało. Wtedy pojawiła się myśl, czy nie spróbować połączyć swoich dwóch pasji i nie sprawdzić się w biegach górskich. Udało się ! Na swoim koncie mam już trzy maratony górskie 🙂

Jeśli wybierasz się w góry, nie jesteś pewien co ze sobą zabrać lub dręczą Cie jakieś inne rozterki, możesz mnie znaleźć w poznańskim sklepie Decathlon Franowo lub pod adresem e-mail: dawid.siuda@decathlon.com

DOMINIKA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Miłość do sportu dojrzewała we mnie przez lata. Już w pierwszej klasie podstawówki rodzice zapisali mnie na gimnastykę artystyczną i skoki do wody. Potem zaczęłam przygodę ze sportem wyczynowym: pływaniem i tenisem stołowym. Trening pływacki, szkoła, kolejne półtorej godziny na basenie oraz trzy razy w tygodniu dodatkowo trening tenisa stołowego – tak przez kilka lat wyglądał mój dzień.
Później przyszło liceum i zaczęłam grać amatorsko w koszykówkę. W wyniku jednej z kontuzji powiedziano mi, że najbezpieczniej będzie, jeśli wybiorę sobie inny sport, najlepiej rower. I tak się zaczęło. Obecnie jeżdżę zarówno na szosie, jak i rowerze górskim, w tym roku pojechałam na moją pierwszą wyprawę z sakwami. Zamierzam spróbować swoich sił w wyścigach szosowych i kontynuować przygodę z duathlonem. Poza tym latem pływam na windsurfingu, zimą jeżdżę na nartach, a w tym roku zaczęłam studia na warszawskim AWF na kierunku fizjoterapia.
Możesz mnie spotkać w warszawskim sklepie Decathlon Okęcie. Zapraszam też do kontaktu: dominika.niemyska@decathlon.com