Akcesoria do tańca współczesnego - sprawdź! - Wszystko dla sportu
top
24 kwietnia 2019
66

Trenujesz taniec nowoczesny lub współczesny i potrzebujesz odpowiedniego zabiezpieczenia stopy? Sprawdź, jakie akcesoria do tańca współczesnego polecają nasze pasjonatki!

 

Napalcówki do tańca, sprawdziłam podczas warszatów tańca współczesnego oraz jazzowego.  Gumka na szerokości napalcówki sprawia, że dobrze trzymają się stopy, nie zsuwają się podczas obrotów.  Poduszeczki pod spodem umożliwiają swobodne obroty oraz amortyzują podczas wyskoków. Dodatkowo miękka woalowa górna część napalcówki nie uwiera między palcami.

Mój rozmiar buta to 36/37, wybrałam napalcówki w rozmiarze L (37-38) i pasują idealnie. Jeśli natomiast masz bardzo wąską stopę polecam rozmiar M.

 

Dowiedz się więcej o napalcówkach:

 

 

Tańczysz, skaczesz, padasz na ziemie, znowu robisz obrót i wyskok? Twój styl tańca jest energiczny i bardzo zróżnicowany, z pewnością przydadzą Ci się nakolanniki.

Nakolanniki testowane podczas zajęć tańca nowoczesnego przez Agnieszkę, ochronią Twoje kolana przed uderzeniami o podłogę. Ich elastyczny materiał nie uwiera, za to pozwala Ci na pełny komfort podczas treningu.

Nakolanniki są dobrym uzupełnieniem twojego stroju nie tylko przy tańcu nowoczesnym, możesz potrzebować ich również do tańca współczesnego, towarzyskiego czy pole dance.

 

Dowiedz się więcej:

 

 

Do zobaczenia na sali tanecznej! 🙂

Lucyna Sułkowska
Na co dzień możesz mnie spotkać w sklepie Decathlon Rybnik – chętnie porozmawiam z Tobą na temat fitnessu. Od 15 lat natomiast trenuję taniec. Zaczynałam od tańca towarzyskiego, a obecnie trenuję pole dance. Możesz również skontaktować się ze mną mailowo: lucyna.sulkowska@decathlon.com. Do zobaczenia!
Zadaj pytanie

Udostępnij:
Oceń artykuł: