[Tekst klienta] Jak wyprawić dziecko do szkoły pod kątem sprzętu sportowego? - Wszystko dla sportu
top
3 września 2018
12

Rok szkolny rozpocznie się już za chwilę! To najwyższy czas na skompletowanie sportowej wyprawki do szkoły dla Waszych dzieci 🙂

 

Na szczęście są miejsca, w których bez problemu skompletujesz to, czego szukasz, gdyż oferta w nich jest naprawdę imponująca. Jednym z naszych ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez dzieci sklepów jest Decathlon – raj dla aktywnych i żądnych przygód małych sportowców. To właśnie w tym miejscu najłatwiej o zaszczepienie w dziecku sportowej pasji.

 

Fot 1. Bożena Jędral | A Ty masz już swoją wyprawkę?

 

Od czego zacząć planowanie wyprawki fana sportu

 

     Odpowiedź jest prosta. Zacznij od rozmowy z dzieckiem odnośnie jego preferencji i pozwól mu na własne wybory. Oczywiście możesz i nawet powinnaś podsuwać mądre podpowiedzi, ale ostatecznie niech to będzie nie Twój wybór, a Twojego dziecka.

 

Fot 2. Bożena Jędral | Sport to przede wszystkim radość!

 

Sportowy plecak szkolny, czaderski worek na kapcie, w którym zacznie przemycać piłkę do nogi 😉 Pamiętaj, że młody sportowiec chce także wyglądać odpowiednio. Wybór plecaka to pierwszy krok do stworzenia własnego stylu, który wystarczy uzupełnić modnym, sportowym lookiem. Twój młody sportowiec będzie oczarowany.

Wszystko, co potrzebne w jednym miejscu

 

     Pamiętaj, że zamiłowanie dziecka do sportu to radość dla rodzica. Z całych sił wspieraj i dopinguj swoją latorośl, mając na uwadze, że sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie.

 

Fot 3. Bożena Jędral | Sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie

 

Planując wyprawkę szkolną, pamiętaj o butach odpowiednich na boisko, stroju sportowym, dzięki któremu dziecko chętniej przystąpi do aktywności, a także okularach pływackich i czepku kąpielowym na basen. To dzięki Tobie Twoje dziecko może mieć najlepszy start w przyszłość, a Ty poczucie, że zrobiłaś to dobrze.

 

Autor: Bożena Jędral

 


Udostępnij:
Oceń artykuł: