TOP 5 rowerowych pomysłów na prezent! - Wszystko dla sportu
top
20 grudnia 2018
5

Grudzień, to czas na zakupy świąteczne. Czasami bywa z nimi trudno, dlatego chcę ci to trochę ułatwić. Święta, to idealna okazja na sportowe niespodzianki. Dzięki nim można rozbudzić pasję do sportu lub ją podtrzymać. Czy wiesz, że godzina jazdy na rowerze pozwala spalić nawet 500 kcal? Dzięki niej można zgubić zbędne kilogramy, utrzymać kondycję, a nawet odreagować codzienny stres.

 

Przejdę do konkretów, bo czasu na zakupy nie zostało zbyt dużo. Pod choinką nie powinno zabraknąć:

 

SKRZYNKA NA NARZĘDZIA ROWEROWE 900 B’TWIN

 

Każdy rowerowy maniak kocha, a co za tym idzie dba o swojego dwukołowego rumaka. Niezależnie czy jest on szosowy, miejski, MTB, trekkingowy. Skrzynka, w której znajduje się 40 narzędzi, zdecydowanie pozwoli na dokonanie wszelkich napraw i konserwację roweru. Dzięki mocowaniom i zatrzaskom, narzędzia będzie można łatwo przechowywać i transportować.

 

Fot 1. Materiał własny | Skrzynka na narzędzia B’Twin 900

OCHRONNY POKROWIEC DO ROWERU B’TWIN

 

Przechowywanie roweru, to dla wielu osób bardzo duży problem, szczególnie jeśli nie dysponują garażem. Może osoba, którą chcesz obdarować boryka się właśnie z  tym kłopotem. Idealnym rozwiązaniem będzie łatwy do zamontowania pokrowiec ochronny. Nie znasz modelu roweru? Nic nie szkodzi. Pokrowiec jest kompatybilny ze wszystkimi rowerami. Materiał, z którego jest wykonany jest mocny i wodoodporny. Prezent bardzo praktyczny, a jednocześnie nieoczywisty.

Fot 2. Materiał własny | Ochronny pokrowiec do roweru B’Twin

LAMPKI ROWEROWE

 

W ofercie Dacathlonu znajdziesz szeroki wybór lampek rowerowych. Przecież bezpieczeństwo i widoczność na drodze, to podstawa. Lampki można montować z tyłu lub z przodu roweru, a także na kask, plecak. Świecą na biało lub na czerwono. Bardzo przydatny gadżet.

 

Fot 3. Materiał własny | Lampki rowerowe B’Twin

KASKI ROWEROWE

 

Jeżeli chcesz w kimś rozbudzić miłość do jazdy na rowerze kup kask. Niech stanie się impulsem do ruszenia z kanapy. Do bycia aktywnym w bardzo przyjemy sposób. Jaki kask? Wybór jest ogromny. Damskie męskie, dziecięce, w przeróżnej kolorystyce i w różnych cenach. Na pewno znajdziesz idealny dla cioci, kolegi, wujka, dziadka czy kuzyna.

 

Fot 4. Materiał własny | Kaski rowerowe

KAMERA SPORTOWA

 

Na koniec wisienka na torcie, czyli kamera sportowa. Ten prezent będzie idealny dla osoby, która regularnie uprawia sport. Dzięki stabilizatorowi obrazu, funkcji slowmotion, funkcji „pause” będą powstawały niesamowite  filmy.

Fot 5. Materiał własny | Kamera sportowa

 

 

Autor tekstu: Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Instagram: ola_z_mamy_ruszamy


Udostępnij:
Oceń artykuł:
1.5 (30%) 2 votes