WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

ATORKA - Poznaj markę piłki ręcznej w Decathlon! Recenzja piłki ATORKA H500

02 kwiecień 2019
#PORADY
#SPRZĘT

Atorka – bo piłka ręczna jest nam bliska! Z naszego materiału dowiecie się, z jakim sportem związana jest ATORKA oraz przeczytacie recenzję naszej sztandarowej piłki do gry w piłkę ręczną!

Atorka to nowo powstała marka w Decathlon, która skupia się na tworzeniu i ulepszaniu sprzętu do piłki ręcznej, aby radość z uprawiania tej dyscypliny była możliwie jak największa.

Dlaczego stworzyliśmy nową markę?

Celem marki jest udostępnienie sprzętu wysokiej jakości w najniższej cenie na rynku jak największej liczbie użytkowników, aby cena nie była nigdy hamulcem przy zakupie. Produkty tworzone są pod okiem byłych lub obecnych graczy piłki ręcznej, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie tworzyć jak najlepszy asortyment, bo znają realne potrzeby i wymagania piłkarzy i piłkarek ręcznych.

Fot 1. Materiał własny | Produkty tworzymy pod okiem byłych lub obecnych piłkarzy ręcznych

Dlaczego Atorka?

Jest to połączenie A – amour (miłość), TOR – od Thora (porównanie do Mikkela Hansena) i KA – pierwszej i ostatniej litery marki Kipsta.

Dla kogo tworzymy nasze produkty?

W ramach marki Atorka staramy się tworzyć sprzęt dla zawodników wszystkich klas rozgrywkowych, zarówno dla początkujących bądź rekreacyjnych użytkowników, jak i tych, dla których piłka ręczna to coś więcej niż zabawa.

Nasze produkty powstają w kontakcie nie tylko z zawodowcami, ale również z naszymi pracownikami, którzy są pasjonatami tego sportu, oraz ze wszystkimi pozostałymi użytkownikami, którzy mają realny wpływ na jakość i finalny wygląd naszego asortymentu. Naszym produktom zaufało mnóstwo profesjonalnych zawodników i klubów z najwyższych klas rozgrywkowych, jak i sporadycznych użytkowników.

Fot 2. Materiał własny | Tworzymy sprzęt zarówno dla podstawowych, jak i bardziej wymagających graczy

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych adeptach, którzy również znajdą u nas wszystko, czego potrzebują do rozpoczęcia i kontynuowania swojej przygody z tym sportem.

Piłka ręczna na plaży? Też mamy!

Od 2019 roku w ofercie pojawiły się również produkty do prężnie rozwijającej się na całym świecie piłki ręcznej plażowej. Wierzymy, że w ciągu kilku lat Atorka stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek piłki ręcznej w Polsce, której cechami charakterystycznymi będą: jakość, wygląd i CENA!

Autor: Eliza Osińska – odpowiada za rozwój piłki ręcznej w Decathlon. Na co dzień zawodniczka WKPR Wesoła Warszawa.

Jesteście ciekawi, jak sprzęt marki ATORKA sprawdza się w sporcie? Przeczytajcie recenzję Karoliny, która jest zawodniczką pierwszoligowego AZS Uniwersytet Warszawski.

Recenzja piłki do piłki ręcznej H500 

Piłkę do piłki ręcznej Atorka kupiłam raczej z ciekawości, ponieważ Decathlon nigdy nie miał swojej marki w tej dyscyplinie sportu. Jestem zawodniczką piłki ręcznej już od wielu lat i jakość sprzętu, którego używam, ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Jednak piłki znanych producentów specjalizujących się w produkcji asortymentu do piłki ręcznej są bardzo drogie i nie zawsze idzie to w parze z jakością.

Fot 3. Materiał własny | Piłka dobrze trzyma się w dłoni

Pierwsze wrażenie, jeszcze w sklepie, jakie wywarła na mnie ta piłka, było pozytywne. Dobrze trzymała się dłoni mimo braku kleju, materiał, z którego jest zrobiona, bardzo przypomina te najdroższe piłki, wizualnie też mi się spodobała: ciekawa, kobieca, malinowo-czarna kolorystyka. Ale tym, co przekonało mnie do jej zakupu, była cena. Na rynku nie ma piłek dobrej jakości w tak niskiej cenie. Postanowiłam więc sprawdzić, co Decathlon ma do zaproponowania piłkarzom ręcznym.

Dziś, po pół roku użytkowania piłki Atorka, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie zawiodłam się w najmniejszym stopniu. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo miło zaskoczona tym produktem. Wiele moich koleżanek z zespołu za moją namową również nabyło te piłki i również są bardzo zadowolone.

Piłka jest lekka, sprężysta, materiał nie uszkodził się po takim czasie użytkowania, jest łatwa w czyszczeniu i – co ważne dla kobiety – ładna   Jest to jedna z lepszych piłek, jakich używałam w swojej 20-letniej karierze sportowej, a biorąc pod uwagę cenę – najlepsza.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

SPORT, PIŁKA RĘCZNA

Zasady gry w piłkę ręczną - przepisy i kwestie dotyczące zawodników

Zasady gry w piłkę ręczną - przepisy i kwestie dotyczące zawodników
SPORT, PIŁKA RĘCZNA

Ile trwa mecz piłki ręcznej?

Ile trwa mecz piłki ręcznej?
PIŁKA RĘCZNA

Wymiary oraz wyposażenie boiska do piłki ręcznej

Wymiary oraz wyposażenie boiska do piłki ręcznej

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu