WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Kiedy raz zakochasz się w tańcu... Sprawdź sprzęt do tańca!

18 kwiecień 2019
#PORADY

„Wszystko, co chcesz powiedzieć, można wyrazić tańcem. Wtedy jest to proste i łatwe” – powiedział Heywood Broun. Taniec to sport, dzięki któremu możesz wyrazić siebie oraz odnaleźć harmonię między duszą, a ciałem.

Kiedy raz zakochasz się w tańcu – zostanie z tobą na całe życie!

Dlatego Decathlon pozwala Ci wyrazić wszystkie emocje podczas tańca, bez obawy o niewygodne czy krępujące ubrania i dodatki.

Taniec przybiera wiele form, dlatego na stronie www.decathlon.pl i wybranych sklepach stacjonarnych znajdziesz produkty do różnych stylów tańca. Oferta przygotowana jest dla dziewczynek, kobiet oraz chłopców.

Taniec klasyczny to styl, który łączy nienaganną technikę, wdzięk oraz elastyczność.

Jakie produkty oferuje Decathlon?

Podstawą są wygodne body bądź kostiumy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, do zestawu oczywiście tiulowa spódniczka. Trening nie może się odbyć bez baletek, czy pointów. Dlatego Decathlon i marka Domyos oferuje różne rodzaje baletek: płócienne lub skórzane.  W zakładce „taniec klasyczny” znajdziemy wiele dodatków, które pozwolą cieszyć się z treningów i nie martwić się o komfort i wygodę, takich jak: rajstopy, ocieplacze czy zestawy do koka.

Fot 1. Materiał własny | Trening nie może się odbyć bez baletek, czy pointów

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tańca od klasycznego po afroamerykański. Zapoczątkował on takie style jak: jazz, modern, break dance, disco dance czy dancehall.

Co jest potrzebne do treningu tańca nowoczesnego:

Z pewnością ubrania, które są  oddychające, przewiewne i gwarantują swobodne poruszanie się. Od Ciebie zależy, czy wolisz dopasowaną koszulkę lub top i luźne spodnie, czy odwrotnie luźną, opadającą na ramię koszulkę i legginsy. Do zestawu potrzebujesz odpowiedniego obuwia takiego jak: buty, jazzówki lub napalcówki.  W ofecie Decathlon znajdziesz produkty, które pozwolą Ci czerpać radość z treningów. Dzięki sortowaniu przez konkretne produkty np. top, koszulka, spodenki szybko znajdziesz potrzebne produkty.

Fot 2. Materiał własny | W ofecie Decathlon znajdziesz produkty, które pozwolą Ci czerpać radość z treningów

Dodatkowo w tym roku marka Domyos wychodzi na przeciw oczekiwaniom użytkowników i poszerza swoją ofertę do tańca.  Nowymi produktami są koszulki, topy oraz spodnie marchewki, które idealnie nadadzą się do stylów miejskich takich jak: hip-hop.

Fot 3. Materiał własny | Hip-hop zagościł w naszych sklepach!


Decathlon wprowadził również produkty dla fanek energetycznych stylów tańca takich jak fitness dance. Nowe koszulki, stanik oraz legginsy świetnie się sprawdzą podczas treningów z elementami układów tanecznych.  Podczas takich zajęć intensywnie się pocimy, dlatego tak ważny jest materiał ubrań, w których trenujemy.

Fot 4. Materiał własny | energetyzyjące kolory spodowodują, że będziesz miała jeszcze więcej energii na trening

Odpowiednie kliny i regulowany pas legginsów sprawi, że będą idealnie współgrały z twoimi ruchami. Natomiast sznurki wiązane z boku utrzymają koszulkę na miejscu, nawet przy podskokach.

Dodatkowo, energetyzyjące kolory spodowodują, że będziesz miała jeszcze więcej energii na trening!

Lucyna Sułkowska Decathlon Rybnik
Na co dzień możesz mnie spotkać w sklepie Decathlon Rybnik – chętnie porozmawiam z Tobą na temat fitnessu. Od 15 lat natomiast trenuję taniec. Zaczynałam od tańca towarzyskiego, a obecnie trenuję pole dance. Możesz również skontaktować się ze mną mailowo: lucyna.sulkowska@decathlon.com. Do zobaczenia!
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY
Na co dzień możesz mnie spotkać w sklepie Decathlon Rybnik – chętnie porozmawiam z Tobą na temat fitnessu. Od 15 lat natomiast trenuję taniec. Zaczynałam od tańca towarzyskiego, a obecnie trenuję pole dance. Możesz również skontaktować się ze mną mailowo: lucyna.sulkowska@decathlon.com. Do zobaczenia!
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY
Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

TANIEC KLASYCZNY/BALET, TANIEC NOWOCZESNY I LATINO

4 wskazówki dla tancerek

4 wskazówki dla tancerek
TANIEC NOWOCZESNY I LATINO

Taniec – od czego zacząć?

Taniec – od czego zacząć?
GIMNASTYKA I PILATES, TANIEC NOWOCZESNY I LATINO

Taneczne i gimnastyczne pomysły na prezent

Taneczne i gimnastyczne pomysły na prezent

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu