WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Test rakietek do tenisa stołowego z serii 900

12 lipiec 2019
#SPRZĘT

Wybór rakietki jest zarówno najważniejszym, jak i najcięższym zadaniem dla osób, które na poważnie zaczynają myśleć o grze w tenisa stołowego. Przygotowaliśmy dla Ciebie film, w którym Paweł Chułerański, dwukrotny drużynowy Mistrz Polski, opowiada o naszej nowej serii rakietek dla zaawansowanych.

Wszystkie te modele powstały z myślą o profesjonalnych graczach, ale także sprawdzą się świetnie dla zawodników zaczynających swoją przygodę w klubach i szkołach.

Przedstawiamy Wam 3 nowe modele rakietek Pongori z serii 900, które będą dobre jak dla osób które zaczynają grę w klubie tak i dla doświadczonych zawodników, których cechuje gra wszechstronna lub ofensywna.

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 930 ALL 6* PONGORI

Przeznaczona do gry uderzeniami precyzyjnymi z małą wartością siły. Duża kontrola uderzeń, możliwa gra podstawowym top spinem. Ładny wygląd to jej zaleta. Polecana graczom, stosującym w większości uderzenia z dolną rotacją- przebicia i podcięcia. Rakietka jest dość lekka, odpowiednia jak dla osoby w młodym wieku tak i osoby dorosłej, wklęsły uchwyt rączki zapewnia pewne jej trzymanie.

artengo decathlon

Fot 1. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 930 ALL 6* PONGORI

Kontrola: 4/5

Rotacja: 4/5

Szybkość: 3/5

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF 6* PONGORI

Najładniejsza z serii 900 zewnętrzna warstwa z drewna orzech. Rakietka szybka przeznaczona do gry wszechstronnej dla graczy lubiących atakować. Dzięki grubym okładzinom (2.0 mm- podkład) można wykonywać uderzenia top spinowe i kontra- top spinowe. Także zaletą tej rakietki jest najczęściej używany wklęsły uchwyt zapewniający pewne jej trzymanie.

decathlon tenis stołowy

Fot 2. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF 6* PONGORI

Kontrola: 3/5

Rotacja: 5/5

Szybkość: 4/5

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF+ 6* PONGORI

Najlepsza i najszybsza z serii 900 – „gotowy dynamit”. To wręcz niewiarygodne by w gotowej rakietce było zawarte tyle mocy. Zarówno rotacja, jak i szybkość tej rakietki pozwolą grać blisko i daleko od stołu. W tej cenie to najlepsza oferta na rynku. Deska dosyć twarda 7 sklejkowa. Okładzina 970(czerwona) jest bardziej dynamiczna zalecana na forhend szczególnie do gry rotacyjnej/serwu. Podkład o grubości 2,0 Sprawi że gra top spinem a nawet kontra-top spinem będzie możliwa i skuteczna. Również w grze obronnej i bloku będzie możliwa skuteczna gra bez wielkiego nakładu energii własnej. Okładziny odpowiednio przechowywane długo zachowają swoje właściwości. 

decathlon tenis stołowy

Fot 3. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF+ 6* PONGORI

Kontrola: 3/5

Rotacja: 4/5

Szybkość: 5/5

Gotowi przetestować nowe rakietki do tenisa stołowego? 🙂 

Autor:  Paweł Chułerański

Dwukrotny drużynowy Mistrz Polski w Tenisie Stołowym

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

SPORT, TENIS STOŁOWY

Tenis stołowy - zasady. Jak grać w ping-ponga?

Tenis stołowy - zasady. Jak grać w ping-ponga?
TENIS STOŁOWY

Jak wybrać stół do tenisa stołowego

Jak wybrać stół do tenisa stołowego
TENIS STOŁOWY

Czym charakteryzuje się dobra piłka do tenisa stołowego?

Czym charakteryzuje się dobra piłka do tenisa stołowego?

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu