WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Movyu: Odkrywaj nowe łowiska i ciesz się swoją wędkarską pasją

24 czerwiec 2019
#PORADY

Chcemy sprawić, by sport był jeszcze bardziej dostępny i więcej osób mogło czerpać przyjemność oraz odnosić korzyści z niego płynące. W myśl tej idei podjęliśmy pracę nad stworzeniem innowacyjnej platformy internetowej, która ma zrewolucjonizować wędkarstwo w naszym kraju i zachęcić więcej osób do uprawiania tego sportu.

Już dziś prezentujemy pierwsze wyniki naszej pracy i zapraszamy Cię do odwiedzenia sportowej platformy Movyu.

Fot 1. Materiał własny | Movyu w całej swoje okazałości. Wejdź -> znajdź łowisko -> zarezerwuj!

Czym jest Movyu  

Chcemy abyś na Movyu mógł znaleźć wszystko czego potrzebujesz, by uprawiać wędkarstwo i cieszyć się swoją pasją.

Pierwsza funkcjonalność, którą zdecydowaliśmy się udostępnić naszym użytkownikom daje możliwość znalezienia najlepszych łowisk w Twojej okolicy i dokonania rezerwacji online w trzech prostych krokach.

Pomimo tego, iż projekt dopiero wystartował, już dzisiaj w naszej bazie znajdziesz ponad 300 łowisk partnerskich z całej Polski. Każdego dnia dołączają do nas nowe miejsca, z którymi nawiązujemy współpracę.

Fot 2. Materiał własny | W bazie mamy już ponad 300 łowisk

Movyu to nie tylko wyszukiwarka miejsc do wędkowania, ale przede wszystkim przejrzyste i proste profile łowisk, gdzie w szybki i łatwy sposób znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Dzięki rozbudowanej funkcji filtracji dokonasz łatwej selekcji łowisk i znajdziesz miejsce, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

Użytownik może dowiedzieć się więcej na temat samego łowiska, dostępnych metod połowu oraz jakie gatunki ryb można złowić. Można również wyjechać z rodziną – w wyborze łowiska pomogą Ci ikony „przyjazne dla rodziny”.

Każde łowisko w naszej bazie posiada własny profil – dzięki niemu jesteśmy w stanie sprawdzić aktualne ceny, regulamin, zdjęcia oraz aktualności lub wydarzenia. Możemy również znaleźć kontakt i adres do konkretnego łowiska.

Co jeszcze oferuje Movyu?

W Movyu znajdziesz aktualne zdjęcia i opisy znajdujących się na platformie łowisk. `Dowiesz się, które z nich posiadają takie udogodnienia jak np. baza noclegowa, restauracje czy plaże. `Odwiedzaj nowe miejsca i znajdź łowiska dopasowane do Twoich potrzeb.

Szybki wzrost ilości użytkowników skłonił nas do prac nad dalszym rozwojem platformy i dodaniem nowych funkcjonalności. Już wkrótce w Movyu będziesz mógł wypożyczać sprzęt wędkarski, znaleźć przewodnika, czy też rezerwować miejsca na wyprawy wędkarskie.

Chcesz jako pierwszy otrzymać dostęp do najnowszych funkcjonalności i być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Dołącz do ekskluzywnego grona testerów Movyu.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

WĘDKARSTWO

Caperlan Wixom-5 210L – wędka na okonia i nie tylko

Caperlan Wixom-5 210L – wędka na okonia i nie tylko
WĘDKARSTWO

Wędkarstwo podlodowe

Wędkarstwo podlodowe
WĘDKARSTWO

Street fishing - co to takiego?

Street fishing - co to takiego?

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu