WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Maszoperia, Surfpoint, Solar Chałupy – czyli obozy windsurfingowe na Półwyspie Helskim

14 lipiec 2021

Półwysep Helski to świetne miejscówki do uprawiania windsurfingu. Jeśli pragniesz spędzić urlop albo po prostu popływać z przyjemnością, zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. A gdzie konkretnie się wybrać? Windsurfing Hel – sprawdź naszą listę miejsc na Półwyspie Helskim związanych z windsurfingiem. Wskazujemy najciekawsze wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu. Jeśli będziecie w okolicy, postarajcie się je odwiedzić.

Obozy windsurfingowe Półwysep Helski – Surfbrother Chałupy, ul. Sztormowa 10

Obozy windsurfingowe – Półwysep Helski jest pełny tego typu placówek.

Surfbrother to szkoła windsurfingu oraz kitesurfingu w Chałupach i jednocześnie wypożyczalnia sprzętu prowadzona przez braci. Kursy oraz szkolenia windsurfingowe są w tym miejscu organizowane już od 2004 roku. Wśród uczestników znajdziemy zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Każdy ma szansę się tu odnaleźć. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz grupowo. Zatoka Pucka – windsurfing w tym miejscu to idealny pomysł dla początkujących. To dość płytki i bezpieczny akwen, w sam raz do nauki.

Obozy windsurfingowe Hel – Szkoła WIND/KITE/SURF

W tym miejscu prowadzone są kursy i obozy wodne związane z najpopularniejszymi sportami tego typu – windsurfingiem i kitesurfingiem. To jedna z pierwszych szkół windsurfingu w Chałupach. Przez lata rozwinęła się i obecnie oferuje ponad setkę kompletów nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu do nauki pływania. Doświadczenie owocuje, więc koniecznie sprawdźcie to miejsce.

WIND/KITE/SURF/SUP Kemping Solar – windsurfing Chałupy 4

Kemping Solar Chałupy to także miejsce, gdzie możemy wynająć profesjonalny sprzęt do pływania. W ofercie jest szkolenie windsurfingowe grupowe oraz deski i pędniki. Czas wynajmu to 1, 5 lub 10 godzin. Do dyspozycji jest także sprzęt kitesurfingowy. Hel Solar oferuje również kilka dodatkowych atrakcji, takich jak koło czy skimboard. Warto tam zajrzeć, jeśli będziemy w okolicy.

Przechowalnia sprzętu 3surfschool

Przechowalnia to dobry pomysł na umieszczenie naszego windsurfingowego ekwipunku, gdy nie pływamy – zwłaszcza jeśli sami nie mamy na to miejsca w domu. 3surfschool przyjmuje otaklowane pędniki, deski windsurfingowe oraz maszty i żagle. Co istotne, sprzęt musi być spakowany w pokrowce. Jeśli chodzi o wyposażenie kitesurfingowe, powinno zostać zabezpieczone w plecakach.

Surfpoint Maszoperia – nie tylko przechowalnia sprzętu

Obozy windsurfingowe w Chałupach na Helu mają w swojej ofercie także coś dla miłośników kitesurfingu.

Surfpoint oferuje hangar, w którym możemy bezpiecznie schować nasze wodne wyposażenie. Ale to miejsce to znacznie więcej. Organizuje obozy i eventy, a także oferuje miejsca noclegowe. Surfpoint prowadzi również trzy swoje szkoły – baza Jurata, Maszoperia oraz Posejdon. Surfpoint – opinie, jakimi cieszy się to miejsce są pochlebne, o czym może świadczyć to, że działa już 16. sezon.

Windsurfing – wypożyczalnia, przechowalnia, szkoła WTS „DeSki”

Wypożyczalnia windsurfing DeSki – znajdziecie tu ponad 70 desek, zarówno dla początkujących, jak i tych zaawansowanych wielbicieli windsurfingu. Szkoła prowadzi także liczne kursy i obozy. Oferuje wypożyczalnię sprzętu, a do tego miejsce do przechowania swojego wodnego ekwipunku. Jeśli mamy taką ochotę, możemy skorzystać również z indywidualnych lekcji. Pracownicy chętnie pomogą nam też naprawić uszkodzoną deskę. DeSki to także wypożyczalnia kitesurfingowa.

EASY SURF – obozy windsurfingowe Chałupy

Szkoła windsurfingu na Helu i wypożyczalnia Easy Surf, zlokalizowana w Chałupach cieszy się bardzo dobrą opinią. Do dyspozycji gości oddano naprawdę szeroki wybór profesjonalnego asortymentu. Aby móc wypożyczyć tu sprzęt, należy posiadać uprawnienia na poziomie IKO 3. Co ciekawe, możemy to potwierdzić przy pomocy dokumentu, aplikacji albo… prezentując wymagane umiejętności.

Obozy kitesurfingowe Hel – SKI-SURF CAMP NIELISZ Hotel & Resort Marina Nielisz

Baza SKI-SURF Camp znajduje się na plaży „Hotelu & Resort Marina” nad Zalewem w Nieliszu. To ponad 30 km linii brzegowej do dyspozycji. Jest to pierwsza profesjonalna szkoła na Roztoczu udostępniająca również przechowalnię. Na miejscu znajdziemy doświadczonych instruktorów żeglarstwa, windsurfingu oraz sportów motorowodnych. To prawdziwi pasjonaci.

Chałupy – szkoła windsurfingu Kite.pl

Kiedy interesuje nas obóz kitesurfingowy w Chałupach, powinniśmy sprawdzić ofertę Kite.pl. Nowoczesna i profesjonalna szkoła, która jako jedna z niewielu wykorzystuje łączność radiową z kursantami. Zajęcia prowadzą licencjonowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Wśród licznych atrakcji znajdziemy także obozy i wyjazdy oraz możliwość wynajęcia przyczepy kempingowej. Szkoła istnieje już od ponad 18 lat.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

BIEGANIE

Slow jogging - jak biegać japońskim truchtem?

Slow jogging - jak biegać japońskim truchtem?
BIEGANIE

Jak poradzić sobie z kolką przy bieganiu?

Jak poradzić sobie z kolką przy bieganiu?
BIEGANIE

Dieta przed maratonem. Co jeść dzień, tydzień i 3 tygodnie przed startem?

Dieta przed maratonem. Co jeść dzień, tydzień i 3 tygodnie przed startem?

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu