Test rakietek do tenisa stołowego z serii 900 - Wszystko dla sportu
top
12 lipca 2019
2

Wybór rakietki jest zarówno najważniejszym, jak i najcięższym zadaniem dla osób, które na poważnie zaczynają myśleć o grze w tenisa stołowego. Przygotowaliśmy dla Ciebie film, w którym Paweł Chułerański, dwukrotny drużynowy Mistrz Polski, opowiada o naszej nowej serii rakietek dla zaawansowanych. 

 

Wszystkie te modele powstały z myślą o profesjonalnych graczach, ale także sprawdzą się świetnie dla zawodników zaczynających swoją przygodę w klubach i szkołach.

 

 

Przedstawiamy Wam 3 nowe modele rakietek Pongori z serii 900, które będą dobre jak dla osób które zaczynają grę w klubie tak i dla doświadczonych zawodników, których cechuje gra wszechstronna lub ofensywna.

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 930 ALL 6* PONGORI

 

Przeznaczona do gry uderzeniami precyzyjnymi z małą wartością siły. Duża kontrola uderzeń, możliwa gra podstawowym top spinem. Ładny wygląd to jej zaleta. Polecana graczom, stosującym w większości uderzenia z dolną rotacją- przebicia i podcięcia. Rakietka jest dość lekka, odpowiednia jak dla osoby w młodym wieku tak i osoby dorosłej, wklęsły uchwyt rączki zapewnia pewne jej trzymanie.

 

artengo decathlon
Fot 1. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 930 ALL 6* PONGORI

 

Kontrola: 4/5

Rotacja: 4/5

Szybkość: 3/5

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF 6* PONGORI

 

Najładniejsza z serii 900 zewnętrzna warstwa z drewna orzech. Rakietka szybka przeznaczona do gry wszechstronnej dla graczy lubiących atakować. Dzięki grubym okładzinom (2.0 mm- podkład) można wykonywać uderzenia top spinowe i kontra- top spinowe. Także zaletą tej rakietki jest najczęściej używany wklęsły uchwyt zapewniający pewne jej trzymanie.

 

 

decathlon tenis stołowy
Fot 2. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF 6* PONGORI

 

Kontrola: 3/5

Rotacja: 5/5

Szybkość: 4/5

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF+ 6* PONGORI

 

Najlepsza i najszybsza z serii 900 – gotowy dynamit”. To wręcz niewiarygodne by w gotowej rakietce było zawarte tyle mocy. Zarówno rotacja, jak i szybkość tej rakietki pozwolą grać blisko i daleko od stołu. W tej cenie to najlepsza oferta na rynku. Deska dosyć twarda 7 sklejkowa. Okładzina 970(czerwona) jest bardziej dynamiczna zalecana na forhend szczególnie do gry rotacyjnej/serwu. Podkład o grubości 2,0 Sprawi że gra top spinem a nawet kontra-top spinem będzie możliwa i skuteczna. Również w grze obronnej i bloku będzie możliwa skuteczna gra bez wielkiego nakładu energii własnej. Okładziny odpowiednio przechowywane długo zachowają swoje właściwości. 

decathlon tenis stołowy
Fot 3. Materiał własny | RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO TTR 990 OFF+ 6* PONGORI

 

Kontrola: 3/5

Rotacja: 4/5

Szybkość: 5/5

 

Gotowi przetestować nowe rakietki do tenisa stołowego? 🙂 

 

Autor:  Paweł Chułerański

Dwukrotny drużynowy Mistrz Polski w Tenisie Stołowym


Udostępnij:
Oceń artykuł: