WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Odkryj kolekcję fitness Moniki Kołakowskiej

08 listopad 2021
#INSPIRACJE

Dzięki treningowi budujemy formę, bijemy własne rekordy i spełniamy sportowe marzenia. Droga do osiągnięcia celów często jest długa i wymagająca, ale pomaga w niej odpowiedni strój. Taki, który zapewni wsparcie technologiczne oraz komfort, bez względu na poziom intensywności treningu. Taki, który doda Ci pewności siebie. Taki, jak najnowsza kolekcja stworzona przez Decathlon i Monikę Kołakowską. Sprawdź szczegóły!

Współpraca sprawdza się w sporcie

Monika Kołakowska to trenerka fitness, która każdego dnia pomaga kobietom budować nie tylko formę, ale też pewność siebie. Przekazuje wiedzę, motywuje, inspiruje i dzieli się swoim sportowym  doświadczeniem. Teraz postawiła kolejny krok i stworzyła swoją autorską kolekcję. Zestaw, który zaprojektowała we współpracy z Domyos zapewni Ci pełne wsparcie technologiczne, połączone z wyjątkowym, kobiecym designem. 

monika kolakowska legginsy fitness
Sprawdź legginsy fitness zaprojektowane przez Monikę Kołakowską

Technologia to podstawa

Autorski komplet treningowy Domyos x Kołakowska łączy technologię, funkcjonalność i praktyczność. Limitowany zestaw składa się z dwóch elementów. Wykonany z szybkoschnącego, oddychającego materiału stanik zapewni Ci poczucie komfortu nawet podczas najcięższych treningów. Stanik zawiera także wkładki podtrzymujące i chroniące biust podczas intensywnego wysiłku.

stanik fitness
Sprawdź stanik fitness zaprojektowany przez Monikę Kołakowską

Komplet dopełniają umożliwiające pełną swobodę ruchów legginsy, których materiał gwarantuje nieprzezroczystość nawet przy mocnym rozciągnięciu. 

Zaprojektowana dla kobiet

Kolekcja Domyos x Kołakowska została stworzona przez kobietę dla kobiet, z pełną dbałością o szczegóły. Jej zadaniem jest nie tylko wsparcie technologiczne, ale także dodawanie pewności siebie poprzez modelowanie sylwetki. Piankowe wkładki nadają piersiom ładny kształt, a odpowiedni krój oraz wysoka talia legginsów podreślają linie ciała i zapewniają efekt wyszczuplający talię. Całość dopełnia stylowy print w delikatnych, kobiecych kolorach.

Sprawdź sama!

Ten zestaw sprawdzi się w sporcie, a do tego dostarczy Ci mocną dawkę dodatkowej motywacji i pewności siebie. Przekonaj się o tym na własnym treningu – kolekcja Domyos x Kołakowska dostępna jest już na decathlon.pl i w aplikacji Decathlon.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

FITNESS

Jak mieć płaski brzuch? Dieta i ćwiczenia to podstawa

Jak mieć płaski brzuch? Dieta i ćwiczenia to podstawa
FITNESS

Jak wybrać rower stacjonarny?

Jak wybrać rower stacjonarny?
FITNESS

Rozgrzewka przed treningiem — najlepsze ćwiczenia

Rozgrzewka przed treningiem — najlepsze ćwiczenia

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu