Główny Szlak Beskidzki - zdobądź go razem z nami! - Wszystko dla sportu
top
9 sierpnia 2018

W niedzielę 9 września 2018 roku Kompania Quechua zamierza zapisać nową kartę w historii turystyki górskiej w Polsce. Dołączysz do nas?

 

 

Fot 1. Jan Adamiec | Główny Szlak Beskidzki czeka na nas!

 

Na czym polega nasza akcja? Pracownicy sklepów i magazynów Decathlon Polska wspólnie ze wspierającym nas Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym (<- kliknij) wybiorą się na podzielony na 27 odcinków Główny Szlak Beskidzki (<- kliknij), aby  pokonać go w ciągu jednego dnia. Dokładnie o godzinie 10.00, ekipy naszych pasjonatów wyruszą z punktów startowych.

 

Fot 2. Materiał własny | Podział trasy Głównego Szlaku Beskidzkiego

 

Główny Szlak Beskidzki został wytyczony w okresie międzywojennym i liczy blisko 500 km. Przebiega przez większość pasm polskich Karpat, w tym prawie przez całe Beskidy. Dla wielu polskich turystów pozostaje jednym z głównych górskich celów. Dlatego też Kompania Quechua – elitarne siły pracowników Decathlon, którzy nie potrafią żyć bez gór i włóczenia się po świecie – zaprasza do pokonania go w jeden dzień.

 

Fot 3. Materiał własny | Kompania Quechua zaprasza Cię do wspólnego zdobycia GSB!

 

Wystarczy, że do nas napiszesz na adres gsb@decathlon.pl. Na każdego turystę czeka nie tylko wspomnienie zapisu na kartach historii, ale również pamiątkowy upominek 🙂 

To jak, widzimy się na szlaku?

Jan Adamiec
Na co dzień możesz mnie spotkać w sklepie Decathlon Targówek – chętnie podpowiem Ci jak przygotować się do wyjazdu w góry, co spakować do plecaka w długą podróż i podzielę się swoim doświadczeniem!. Możesz również skontaktować się ze mną mailowo: jan.adamiec@decathlon.com. Do zobaczenia!
Zadaj pytanie
Oceń artykuł:
4.6 (91.43%) 7 votes