O nas - Wszystko dla sportu

O nas

Kompletna oferta sprzętu sportowego pod jednym dachem,
możliwość swobodnego testowania produktów, kompetentna i profesjonalna obsługa oraz szeroki zakres usług – mowa o sieci Decathlon,
która podbiła serca polskich miłośników sportu.

 

Dynamiczny rozwój

Pierwszy sklep Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora odzieży oraz sprzętu sportowego, powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie marketu tej sieci miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku, a obecnie w naszym kraju istnieje aż 50 sklepy Decathlon, zatrudniające ok. 3000 osób.

 

„Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu”

Naszą misją jest umożliwianie jak największej liczbie ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Pragnąc, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, firma nieustannie doskonali swoją ofertę. Nasze produkty są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie online, dzięki czemu sieć może realizować swoją misję na terenie całego kraju.

 

Polscy klienci pokochali nasze marki własne, dostępne tylko w marketach sieci Decathlon, obok produktów znanych sportowych firm.
Są to tzw. Marki-Pasje (m.in. Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze), które cechują się przystępną ceną i doskonałą jakością
– mówi Wojciech Kozłowski, Decathlon Communication Manager
Cieszymy się, że teraz będziemy mogli dotrzeć z naszymi autorskimi produktami do jeszcze większego grona osób.

 

Tym, co szczególnie wyróżnia nasze sklepy, jest możliwość testowania produktów na miejscu, dzięki czemu każda wizyta w Decathlon przeradza się we wspaniałą sportową przygodę dla całej rodziny. Dorośli i mali klienci mogą swobodnie jeździć na hulajnogach, rowerach, grać w ping-ponga, ćwiczyć na orbitreku czy próbować swoich sił w golfie. Zapewniamy też często możliwość korzystania z bezpłatnych boisk do różnych dyscyplin sportowych na terenie marketu, a kompetentni pracownicy, których łączy sportowa pasja, chętnie służą pomocą w wyjaśnianiu kwestii technicznych. Warto też podkreślić, że każdy sklep Decathlon jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Szeroka gama usług

Aby stworzyć klientom optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, zapewniamy również bogaty zakres usług. Na terenie sklepów można skorzystać z serwisu rowerowego czy narciarskiego, a także stworzyć personalizowany produkt z termonadrukiem.

Ponadto wyjątkowym udogodnieniem są kioski projekt +, w których można zamówić każdy produkt znajdujący się w ofercie, a niedostępny w sklepie stacjonarnym, a także punkty Click and Collect, w których szybko i wygodnie zamawia się i odbiera zakupy. Oferujemy sprzedaż na raty, karty stałego klienta i karty podarunkowe, które ze względu na szeroką ofertę sklepu są wspaniałym pomysłem na prezent dla każdego.