WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Zespół

Poznaj zespół DECABLOG

Nasz pierwszy sklep powstał w 1976 roku we Francji. Od tamtej pory zmienialiśmy się wiele razy. Jednak w stosunku do ciągle zmieniającego się świata sportu, nasze podstawowe wartości są ciągle takie same.

Decathlon. Sprawdza się w sporcie

Skąd ta pewność, że sprawdzamy się w sporcie? Bo sami jesteśmy sportowcami, sami też projektujemy nasze produkty – znamy je z pierwszej ręki. Nogi też. Wiemy więc, jak jest w sporcie naprawdę, na co dzień: że zamiast boiska czasem gracie na osiedlowym betonie, a kolano pomaga Wam dopchnąć więcej do plecaka. A to co wiemy, zamieniamy w produkty, które sprawdzają się w sporcie. Waszym sporcie.Od samego początku i na każdym kroku w Decathlon towarzyszy nam jedna myśl – czynić sport dostępnym dla wszystkich.

To nasza filozofia. Wierzymy, że każdy zasługuje na jakościowy sprzęt niezależnie od dyscypliny, stopnia zaawansowania oraz zasobności portfela. Tworzymy więc sprzęt dla pasjonatów ponad 70 sportów, myślimy o początkujących i regularnych użytkownikach oraz oferujemy produkty, które zawsze są najwyższej możliwej jakości w danej kategorii cenowej. Tak, aby każdy mógł się sprawdzać w swoim sporcie.

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu