TOP 5 inspiracji prezentowych dla pasjonata fitnessu!

10 grudzień 2018

Święta już prawie tuż-tuż. Chciałabym Wam przedstawić moje propozycje pomysłów na prezenty. Jeśli wiecie, że obdarowywana osoba lubi aktywnie spędzać czas, to z pewnością spodobają się jej następujące upominki.

Propozycje Fitnessowe:

1. PAS STRAP TRAINING 100 DOMYOS

Jest to przyrząd, który służy do wzmacniania całego ciała w domu lub na zewnątrz. W komplecie znajdziecie instrukcję mocowania i zestaw ćwiczeń na różne partie mięśniowe. Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość złożenia i zabrania ze sobą nawet w podroż. Od teraz nie będzie żadnych wymówek, że siłownia za daleko.

Fot 1. Materiał własny | Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość złożenia i zabrania ze sobą nawet w podroż

2. KETTLEBELL 6 KG DOMYOS

Drugim produktem, który wybrałam jest kettlebell czyli kulowy odważnik do ćwiczeń siłowych zarówno dla Pań, jak i Panów. Trening z kettlebell zwiększa siłę, wytrzymałość oraz poprawia kondycję i wydolność. Oprócz tego doskonale poprawia mobilności i gibkości ciała. Na początek warto wybrać odważnik o wadze 4-6 kg.

Fot 2. Materiał własny | Kettle poprawiają mobilność i gibkość ciała

3. WAŁEK DO MASAŻU SOFT 100 (FOAM ROLLER) APTONIA

Po treningu dla lepszej regeneracji mięśni fantastycznie sprawdzi się wałek do masażu. Dla osób, które będą stosować go po raz pierwszy proponuję wałek miękki (soft). Dzięki rolowaniu wybranych partii mięśni pod ciężarem własnego ciała, można wykonać głęboki masaż mięśni. Rolowanie z użyciem wałka zapobiega kontuzjom i przeciążeniom. Ponadto poprawia krążenie tak jak tradycyjny masaż, a Paniom pomaga skutecznie walczyć z cellulitem.

Fot 3. Materiał własny | Dzięki rolowaniu wybranych partii mięśni pod ciężarem własnego ciała, można wykonać głęboki masaż mięśni

4. MATA DO ŁAGODNEJ JOGI CLUB 5MM DOMYOS

Mata do ćwiczeń sprawdzi się w domu podczas każdego treningu. Polecam tę matę ze względu na jej odpowiednią grubość, która zapewni równowagę, ale także ze względu na jej dobrą przyczepność do podłoża. Kolejnym walorem tej maty jest jej miękkość, która sprawia, że trening jest przyjemnością. Dla praktykujących jogę przydatna będzie strefa podziału, która ułatwi wykonywanie asan.

Fot 4. Materiał własny | Walorem tej maty jest jej miękkość

5. PIŁKA FITNESS SOFT BALL DOMYOS

Piłka Fitness Soft przyda się każdemu, kto spędza wiele godzin dziennie za biurkiem. W domowym zaciszu ćwiczenia z piłką wzmocnią mięśnie głębokie. Piłka często jest wykorzystywana również w rehabilitacji.

Fot 5. Materiał własny | Ćwiczenia z piłką wzmocnią mięśnie głębokie

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów a produkty, które proponuję są dobrej jakości i w przystępnej cenie.

Mam nadzieję, że pomogłam Wam z wyborem upominku świątecznego. A jeśli jeszcze się wahacie, zapraszam do sklepów Decathlon, gdzie sprzedawcy z pewnością doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Autor tekstu: Izabela Mioduszewska, autorka bloga www.fitfighterka.pl

Instagram: https://www.instagram.com/fit_fighterka/

Polub artykuł
Komentarze
Udostępnij

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu