WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

INOVIK - Nowa marka na rynku nart biegowych i nartorolek!

11 luty 2019
#PORADY

Inovik to powstała w 2017 roku marka z sieci Decathlon, której zadaniem jest rozwój i tworzenie produktów, dzięki którym radość z uprawiania narciarstwa biegowego i jazdy na nartorolkach będzie jeszcze większa. Produkty Inovika tworzą pasjonaci, eksperci, czyli aktywni, bądź z bogatą przeszłością biegacze narciarscy.

To pozwala nam dopracowywać i zwracać uwagę w naszych produktach na każdy szczegół. Swoją premierę Inovik w sklepach Decathlon ma w tym sezonie, ale już zaufało nam wielu użytkowników tych dwóch dyscyplin sportowych, którzy zdecydowali się zakupić nasz sprzęt, odzież, czy akcesoria 🙂 

Fot 1. Materiał własny | Inovik powstał z myślą o naszych użytkownikach – dzięki wyodrębnieniu nowej marki jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze lepsze produkty

Skąd nazwa?

Inovik powstał z połączenia dwóch słów: „innowacja”, jako jeden z ważniejszych dla nas czynników przy tworzeniu nowych produktów oraz „Inuvik” – to miasto w północno-zachodniej Kanadzie.

Fot 2. Materiał własny | Powodem dla powstania marki Inovik jest nasza pasja do wprowadzania innowacji!

Filozofia

Filozofią Inovik jest udostępnienie przyjemności z biegania na nartach każdemu, bez względu na jego poziom lub styl.

Centrum projektowania i designu znajduje się w sercu Alp Francuskich, w mitycznej dolinie Mont-Blanc, bardzo blisko terenów i obiektów narciarskich. To tutaj, w stałym kontakcie z narciarzami i nartorolkarzami, konstruktorzy, projektanci, szefowie produktów oraz inżynierowie zespołów Inovik opracowują i projektują kompletne wyposażenie techniczne dostosowane do potrzeb sportowców. Wszystko to ma jeden cel: zadowolenie użytkowników i sprawienie możliwie jak najwięcej radości z uprawiania tych sportów.

Czy to debiut narciarstwa biegowego w Decathlon?

,,Biegówki’’ są dostępne w Decathlon już dawno, natomiast wcześniej za ich rozwój odpowiadała marka Quechua, która tworzy produkty do uprawiania turystyki. Aby nasza oferta była jeszcze ciekawsza, a produkty lepsze jakościowo, zdecydowaliśmy się stworzyć Inovika, którego zespół zajmuje się wyłącznie narciarstwem biegowym w zimę oraz nartorolkami w pozostałych częściach roku.

Fot 3. Materiał własny | Pojawienie się marki Inovik w sklepach Decathlon nie jest debiutem narciarstwa biegowego w Decathlon

Oferta

Nasze produkty kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci, które chcą zacząć przygodę z narciarstwem biegowym oraz ją kontynuować. Tworzymy sprzęt, akcesoria i odzież dla naszych użytkowników, aby mogli biegać zarówno stylem klasycznym, jak i łyżwowym. Uprawianie tego sportu niestety jest zależne od obecności śniegu, dlatego w Decathlon chcąc uniezależnić się od białego puchu, wprowadziliśmy do swojej oferty nartorolki.

Teraz cały rok, nawet kiedy nie ma śniegu, możesz cieszyć się z uprawiania narciarstwa biegowego i przemierzać asfaltowe drogi w betonowych dżunglach, bądź zielone krajobrazy poza miastem.

KLIKNIJ i poznaj nasze produkty do narciarstwa biegowego! 

Autor: Patrycja Szwed

– Moja pasja do biegów narciarskich zaczęła się 19 lat temu w szkole podstawowej.  Przez 12 lat startowałam jako zawodniczka UKS Rawa Siedlce, zdobywając medale Mistrzost Polski Serniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Fot 4. Patrycja Szwed | Patrycja w akcji!

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

NARCIARSTWO BIEGOWE

Jak się ubrać na biegówki?

Jak się ubrać na biegówki?
NARCIARSTWO BIEGOWE, ROLKI/WROTKI

Nartorolki czyli jak przedłużyć bieganie na nartach latem

Nartorolki czyli jak przedłużyć bieganie na nartach latem
NARCIARSTWO BIEGOWE

Wyposażenie narciarza biegowego – przykładowy zestaw i ceny

Wyposażenie narciarza biegowego – przykładowy zestaw i ceny

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu