WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

INOVIK - Nowa marka na rynku nart biegowych i nartorolek!

11 luty 2019
#PORADY

Inovik to powstała w 2017 roku marka z sieci Decathlon, której zadaniem jest rozwój i tworzenie produktów, dzięki którym radość z uprawiania narciarstwa biegowego i jazdy na nartorolkach będzie jeszcze większa. Produkty Inovika tworzą pasjonaci, eksperci, czyli aktywni, bądź z bogatą przeszłością biegacze narciarscy.

To pozwala nam dopracowywać i zwracać uwagę w naszych produktach na każdy szczegół. Swoją premierę Inovik w sklepach Decathlon ma w tym sezonie, ale już zaufało nam wielu użytkowników tych dwóch dyscyplin sportowych, którzy zdecydowali się zakupić nasz sprzęt, odzież, czy akcesoria 🙂 

Fot 1. Materiał własny | Inovik powstał z myślą o naszych użytkownikach – dzięki wyodrębnieniu nowej marki jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze lepsze produkty

Skąd nazwa?

Inovik powstał z połączenia dwóch słów: „innowacja”, jako jeden z ważniejszych dla nas czynników przy tworzeniu nowych produktów oraz „Inuvik” – to miasto w północno-zachodniej Kanadzie.

Fot 2. Materiał własny | Powodem dla powstania marki Inovik jest nasza pasja do wprowadzania innowacji!

Filozofia

Filozofią Inovik jest udostępnienie przyjemności z biegania na nartach każdemu, bez względu na jego poziom lub styl.

Centrum projektowania i designu znajduje się w sercu Alp Francuskich, w mitycznej dolinie Mont-Blanc, bardzo blisko terenów i obiektów narciarskich. To tutaj, w stałym kontakcie z narciarzami i nartorolkarzami, konstruktorzy, projektanci, szefowie produktów oraz inżynierowie zespołów Inovik opracowują i projektują kompletne wyposażenie techniczne dostosowane do potrzeb sportowców. Wszystko to ma jeden cel: zadowolenie użytkowników i sprawienie możliwie jak najwięcej radości z uprawiania tych sportów.

Czy to debiut narciarstwa biegowego w Decathlon?

,,Biegówki’’ są dostępne w Decathlon już dawno, natomiast wcześniej za ich rozwój odpowiadała marka Quechua, która tworzy produkty do uprawiania turystyki. Aby nasza oferta była jeszcze ciekawsza, a produkty lepsze jakościowo, zdecydowaliśmy się stworzyć Inovika, którego zespół zajmuje się wyłącznie narciarstwem biegowym w zimę oraz nartorolkami w pozostałych częściach roku.

Fot 3. Materiał własny | Pojawienie się marki Inovik w sklepach Decathlon nie jest debiutem narciarstwa biegowego w Decathlon

Oferta

Nasze produkty kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci, które chcą zacząć przygodę z narciarstwem biegowym oraz ją kontynuować. Tworzymy sprzęt, akcesoria i odzież dla naszych użytkowników, aby mogli biegać zarówno stylem klasycznym, jak i łyżwowym. Uprawianie tego sportu niestety jest zależne od obecności śniegu, dlatego w Decathlon chcąc uniezależnić się od białego puchu, wprowadziliśmy do swojej oferty nartorolki.

Teraz cały rok, nawet kiedy nie ma śniegu, możesz cieszyć się z uprawiania narciarstwa biegowego i przemierzać asfaltowe drogi w betonowych dżunglach, bądź zielone krajobrazy poza miastem.

KLIKNIJ i poznaj nasze produkty do narciarstwa biegowego! 

Autor: Patrycja Szwed

– Moja pasja do biegów narciarskich zaczęła się 19 lat temu w szkole podstawowej.  Przez 12 lat startowałam jako zawodniczka UKS Rawa Siedlce, zdobywając medale Mistrzost Polski Serniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Fot 4. Patrycja Szwed | Patrycja w akcji!

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

NARCIARSTWO BIEGOWE

Jak ubrać się na biegówki?

Jak ubrać się na biegówki?
NARCIARSTWO BIEGOWE, ROLKI/WROTKI

Nartorolki czyli jak przedłużyć bieganie na nartach latem

Nartorolki czyli jak przedłużyć bieganie na nartach latem
NARCIARSTWO, NARCIARSTWO BIEGOWE

Jakie ubranie na skitour?

Jakie ubranie na skitour?

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu