WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Test kolekcji Energy - Domyos

03 listopad 2016

W ostatnim czasie miałam okazję przetestować kilka produktów z kolekcji Domyos. Zanim jednak przejdę do krótkiego opisu sprawdzanych przeze mnie produktów, podzielę się kilkoma informacjami na swoj temat.

Nazywam się Agnieszka Sekunda i jestem trenerem personalnym. Prowadzę treningi, rozpisuję diety, a obecnie przygotowuję się do zawodów bikini fitness. Planowany start wiosną 2017 roku – już nie mogę się doczekać 🙂 Na co dzień pracuję jako fizjoterapeuta w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz motywowanie do aktywnego stylu życia. Jestem osobą, która nie boi się nowych wyzwań (zwłaszcza sportowych!), a w swoim życiu stawiam na rozwój i zarażenie innych pozytywną energią. Właśnie dlatego sport szybko stał się dla mnie istotnym elementem życia. Dzięki niemu mogę łączyć wszystko to, co jest dla mnie ważne. Zwłaszcza podczas treningów siłowych, w których się zatracam na całego!

domyos-02

To właśnie podczas ćwiczeń na siłowni, testowałam produkty marki Domyos? Jak wypadły? Przeczytaj poniżej!

Na początek…

Buty fitness Energy+ to najwygodniejsze buty, jakie miałam 🙂 Podczas ćwiczeń na siłowni, jak i również w czasie zajęć fitnessowych, zachowują stabilizację stopy, a wkładka jest dopasowana i nie przemieszcza się podczas ćwiczeń. Materiały, z których wykonane są buty są oddychające, dzięki temu stopa nie poci się, co przekłada się na komfort podczas treningu. Dodatkowo po tych kilku treningach da się zauważyć ich wytrzymałość. Z racji, że ćwiczę głównie na siłowni zauważyłam, że wykonując różne ćwiczenia z obciążeniem i bez, nie miałam żadnych problemów.

No i ostatni – ale jakże ważny – atut: kolor!

domyos-04

Następnie…

Legginsy fitness Energy+ okazały się również bardzo wygodne. Na ich pozytywną ocenę wpływa fakt, że dopasowują się do ciała, będąc jednocześnie przyjemne w dotyku. Fajny wzór sprawia, że pomimo ich ciemnego koloru, osoba ćwicząca nie wygląda w nich nudno 🙂  Dodatkowo dzięki siateczkom w dołach podkolanowych skóra oddycha i nie poci się, co zapewnia poczucie komfortu. Materiał jest bardzo dobrej jakości, nie prześwituje, wyższy stan w pasie sprawia, że legginsy nie zsuwają się z pupy i poddają się przy wszystkich ruchach. Mogę spokojnie porównać je do spodni znanych drogich marek, jakością zupełnie od nich nie odbiegają. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

I na deser…

Koszulka Energy Xtrem fitness posiada wbudowany biustonosz, który idealnie przylega i podtrzymuje biust, i przy tym – uwaga – nie spłaszcza go! Jest to szczególnie ważny punkt przy intensywnych ćwiczeniach, kiedy kobiece piersi narażone są na mocniejsze wstrząsy. Podczas zajęć fitness lub biegania zapewnia wygodę. Tył koszulki jest nieco dłuższy, więc jeśli ktoś ma kompleksy związane ze swoją pupą, to spokojnie można ją „schować” pod bluzką właśnie 🙂 Przy tym jest ona bardzo lekka, nie opina sylwetki i nie ogranicza ruchów co sprawia, że każdy trening jest efektywniejszy. Wbudowana siateczka sprawia, że skóra oddycha i nie poci się tak jak w innych koszulkach. Świetnie sprawdzi się podczas treningów siłowych, aerobowych i biegania.

domyos-03

Podsumowując, testowane przeze mnie produkty są jakościowe wykonane, sprawdzą się podczas mniej lub bardziej intensywnych treningów, zapewniając komfort. Przy tym są ładne i kobieta może poczuć się piękniej, co procentuje podczas ćwiczeń 🙂


Autorką powyższego tekstu jest pani Agnieszka Sekunda, klientka Decathlon i trener personalny. Panią Agnieszkę można znaleźć w sieci w następujących miejscach: instagram https://www.instagram.com/agnieszkasekunda/, facebook https://www.facebook.com/Trener-personalny-Agnieszka-Sekunda-1635068256746180/.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu