WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Siatki, rakietki, lotki – co zabrać ze sobą na łono natury?

29 styczeń 2019
#PORADY
#SPRZĘT

Szukasz odpowiedniego sposobu na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu? Nie ma nic lepszego, jak wziąć ze sobą rodzinę lub przyjaciół i wybrać się do pobliskiego parku lub na działkę. Warto wówczas zabrać siatkę i rakietki do badmintona by aktywnie spędzić czas wśród zieleni.


Chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka zestawów do badmintona, które można jednym ruchem ręki złapać i zabrać ze sobą. Przedstawimy Wam ich zalety i wady.

ARTENGO EASY NET 3M

Artengo Easy Net 3M to mobilna, rozkładana siatka o szerokości 3 metrów i wysokości 155 centymetrów. Rozkładanie jej trwa minutę lub dwie i polega na rozłożeniu dwóch teleskopowych ramion oraz zawieszeniu na nich siatki. Aby zapewnić stabilność, na środku podstawy zostało przygotowane miejsce na wodę lub piasek do obciążenia całości.

Fot 1. Materiał własny | Zestaw zawiera samą siatkę

Wszystkie powyższe elementy bez problemu mieszczą się w opakowaniu (podstawie siatki), a dzięki uchwytowi całość jest bardzo łatwa w transporcie.

ARTENGO EASY SET 3M 

Artengo Easy Set 3M to dokładnie taka sama siatka jak wersja NET. Różnią się jedynie tym, że SET zawiera w komplecie dwie rakietki i dwie lotki. Mieszczą się one bez problemu w środku, dzięki czemu transport zestawu w dalszym ciągu jest równie wygodny.

Fot 2. Materiał własny | W zestawie znajdują się również lotki i rakiety

ARTENGO EASY NET 5M

Artengo Easy Net 5M Kompaktowa siatka o szerokości 5 metrów. Montaż równie prosty jak w przypadku pozostałych siatek. Do podstawy montuje się teleskopowe ramiona, na których rozwieszona będzie siatka, Podstawę można przymocować do ziemi za pomocą śledzi namiotowych.

Fot 3. Materiał własny | Siatka w tym przypadku ma aż 5 metrów szerokości

ARTENGO SET FRIENDS

Artengo set friends to zestaw czterech rakietek, dwóch lotek, dwóch słupków i siatki, a całość zapakowana w bardzo wygodny pokrowiec. Jest to chyba najbardziej poręczny zestaw z prezentowanych w tym wpisie.

Który z nich będzie najlepszy? Ciężko powiedzieć. To wszystko zależy od potrzeb i możliwości. Dla czteroosobowej rodziny najwygodniej będzie kupić EASY SET PLUS lub SET FRIENDS, dzięki którym każdy będzie miał sprzęt i wszyscy będą mogli grać jednocześnie na wyznaczonym boisku.

W przypadku par EASY SET będzie optymalnym wyborem. Siatka, rakietki i lotki – do szczęścia potrzebne jest już tylko słońce 🙂

Osobom posiadającym już swój sprzęt i szukającym siatki mogę polecić EASY NET 3M lub 5M w zależności od tego, jak szerokie pole gry jest potrzebne.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

BADMINTON

Badminton - zasady. Na czym polega gra w badmintona?

Badminton - zasady. Na czym polega gra w badmintona?
BADMINTON

Wymiary boiska do badmintona - jakie są prawidłowe wymiary boiska?

Wymiary boiska do badmintona - jakie są prawidłowe wymiary boiska?
BADMINTON

Badminton - technika. Jak odbijać i serwować lotkę?

Badminton - technika. Jak odbijać i serwować lotkę?

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu