WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

[Tekst klienta] Jak wyprawić dziecko do szkoły pod kątem sprzętu sportowego?

03 wrzesień 2018
#PORADY

Rok szkolny już się rozpoczął, a co za tym idzie zadzwonił ostatni dzwonek na skompletowanie sportowej wyprawki do szkoły…

Na szczęście są miejsca, w których bez problemu skompletujesz to, czego szukasz, gdyż oferta w nich jest naprawdę imponująca. Jednym z naszych ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez dzieci sklepów jest Decathlon – raj dla aktywnych i żądnych przygód małych sportowców. To właśnie w tym miejscu najłatwiej o zaszczepienie w dziecku sportowej pasji.

Fot 1. Bożena Jędral | A Ty masz już swoją wyprawkę?

Od czego zacząć planowanie wyprawki fana sportu

Odpowiedź jest prosta. Zacznij od rozmowy z dzieckiem odnośnie jego preferencji i pozwól mu na własne wybory. Oczywiście możesz i nawet powinnaś podsuwać mądre podpowiedzi, ale ostatecznie niech to będzie nie Twój wybór, a Twojego dziecka.

Fot 2. Bożena Jędral | Sport to przede wszystkim radość!

Sportowy plecak, czaderski worek na kapcie, w którym zacznie przemycać piłkę do nogi 😉 Pamiętaj, że młody sportowiec chce także wyglądać odpowiednio. Wybór plecaka to pierwszy krok do stworzenia własnego stylu, który wystarczy uzupełnić modnym, sportowym lookiem. Twój młody sportowiec będzie oczarowany.

Wszystko, co potrzebne w jednym miejscu

     Pamiętaj, że zamiłowanie dziecka do sportu to radość dla rodzica. Z całych sił wspieraj i dopinguj swoją latorośl, mając na uwadze, że sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie.

Fot 3. Bożena Jędral | Sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie

Planując wyprawkę szkolną, pamiętaj o butach odpowiednich na boisko, stroju sportowym, dzięki któremu dziecko chętniej przystąpi do aktywności, a także okularach pływackich i czepku kąpielowym na basen. To dzięki Tobie Twoje dziecko może mieć najlepszy start w przyszłość, a Ty poczucie, że zrobiłaś to dobrze.

Autor: Bożena Jędral

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

DLA RODZICÓW

Rozgrzewka na wf - ćwiczenia rozgrzewające dla dzieci

Rozgrzewka na wf - ćwiczenia rozgrzewające dla dzieci
DLA RODZICÓW

Przygotuj swojego piłkarza do powrotu na boisko

Przygotuj swojego piłkarza do powrotu na boisko
DLA RODZICÓW

TOP 7 pomysłów jak spędzić aktywnie czas w domu z dzieckiem!

TOP 7 pomysłów jak spędzić aktywnie czas w domu z dzieckiem!