WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

[Tekst klienta] Jak wyprawić dziecko do szkoły pod kątem sprzętu sportowego?

03 wrzesień 2018
#PORADY

Rok szkolny już się rozpoczął, a co za tym idzie zadzwonił ostatni dzwonek na skompletowanie sportowej wyprawki do szkoły…

Na szczęście są miejsca, w których bez problemu skompletujesz to, czego szukasz, gdyż oferta w nich jest naprawdę imponująca. Jednym z naszych ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez dzieci sklepów jest Decathlon – raj dla aktywnych i żądnych przygód małych sportowców. To właśnie w tym miejscu najłatwiej o zaszczepienie w dziecku sportowej pasji.

Fot 1. Bożena Jędral | A Ty masz już swoją wyprawkę?

Od czego zacząć planowanie wyprawki fana sportu

Odpowiedź jest prosta. Zacznij od rozmowy z dzieckiem odnośnie jego preferencji i pozwól mu na własne wybory. Oczywiście możesz i nawet powinnaś podsuwać mądre podpowiedzi, ale ostatecznie niech to będzie nie Twój wybór, a Twojego dziecka.

Fot 2. Bożena Jędral | Sport to przede wszystkim radość!

Sportowy plecak, czaderski worek na kapcie, w którym zacznie przemycać piłkę do nogi 😉 Pamiętaj, że młody sportowiec chce także wyglądać odpowiednio. Wybór plecaka to pierwszy krok do stworzenia własnego stylu, który wystarczy uzupełnić modnym, sportowym lookiem. Twój młody sportowiec będzie oczarowany.

Wszystko, co potrzebne w jednym miejscu

     Pamiętaj, że zamiłowanie dziecka do sportu to radość dla rodzica. Z całych sił wspieraj i dopinguj swoją latorośl, mając na uwadze, że sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie.

Fot 3. Bożena Jędral | Sport to nie tylko hobby, ale też zdrowie i lepsze samopoczucie

Planując wyprawkę szkolną, pamiętaj o butach odpowiednich na boisko, stroju sportowym, dzięki któremu dziecko chętniej przystąpi do aktywności, a także okularach pływackich i czepku kąpielowym na basen. To dzięki Tobie Twoje dziecko może mieć najlepszy start w przyszłość, a Ty poczucie, że zrobiłaś to dobrze.

Autor: Bożena Jędral

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

DLA RODZICÓW

Przygotuj swojego piłkarza do powrotu na boisko

Przygotuj swojego piłkarza do powrotu na boisko
DLA RODZICÓW

Rozgrzewka na wf - ćwiczenia rozgrzewające dla dzieci

Rozgrzewka na wf - ćwiczenia rozgrzewające dla dzieci
DLA RODZICÓW

TOP 7 pomysłów jak spędzić aktywnie czas w domu z dzieckiem!

TOP 7 pomysłów jak spędzić aktywnie czas w domu z dzieckiem!