WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Sport na raty? Czemu nie!

12 grudzień 2019
#SPRZĘT

Chcesz zacząć uprawiać sport, a może doskonalić swoje umiejętności w konkretnej dyscyplinie i nie wiesz czy twój budżet Ci na to pozwoli? Z nami nie musisz się o to martwić. Skorzystaj ze świątecznej promocji rat 0% i odkryj radość ze sportowych wyzwań.


Na czym polega oferta ratalna?

Zrób zakupy za minimum 300 złotych i podziel je na 10 wygodnych rat 0% (RRSO%)- oferta ważna do 17 lutego 2020 roku. Przy zakupach od 1000 złotych możesz rozłożyć je na 20 rat 0% (RRSO%) - oferta ważna do 31 grudnia 2019 roku. Regulamin oferty dostępny w sklepach i na Decathlon.pl.

Dla biegacza zarówno początkującego jak i bardziej doświadczonego idealny będzie ZEGAREK GPS Z KARDIO M430 POLAR, dzięki któremu łatwo i precyzyjnie skontrolujesz tętno za pomocą optycznego pulsometru. Wbudowny GPS dokładnie obliczy prędkość, dystans i trasę twojego treningu. Usługa Polar Flow umożliwi Ci zaplanowanie, synchronizowanie i udostepnianie treningu.

Fot 1. Materiał własny | Zegarek GPS Z KARDIO M430 POLAR

Rowerowy pasjonat, dla którego zimą trudniej o efektywny trening, również znajdzie coś dla siebie. TRENAŻER INTERAKTYWNY VORTEX TACX pozwoli na trening w domowym zaciszu. Vortex Smart zmierzy takie parametry jak prędkość-dystans, kadencję pedałowania, moc (W) czy procent nachylenia, a dzięki możliwości połączenia z komputerem, tabletem, smartfonem czy licznikiem/GPS możesz na bieżąco zapisywać, porównywać wyniki...

Fot 2. Materiał własny | Trenażer interaktywny VORTEX TACX

Dla wielbiciela jazdy na hulajnodze, który chciałby spróbować pierwszy trików na skateparku, idalna będzie HULAJNOGA FREESTYLE MF1.8 + OXELO. Dzięki aluminowym kompotentom waży tylko 3,8 kg, ponadto koła o średnicy 100 mm zamontowano na łożyskach ABEC-7 zapewniających dłuższą trwałość. Jeżeli więc opanowałeś już jazdę na hulajnodzę klasycznej i szukasz nowych wyzwań to wybór hulanogi freestyle będzie można określić jako „strzał w dziesiątkę”.

Fot 3. Materiał własny | hulajnoga FREESTYLE MF1.8 + OXELO

Dla entuzjasty treningów cardio chcącego utrzymać regularność treningów i zwiększyć ich intensywność niezastąpiony będzie ROWER ELIPTYCZNY EL520 SAMO-ZASILANY DOMYOS. Duża amplituda ruchów EL520 sprawi, że Twoje treningi będą wydajniejsze. Dodatkowo do dyspozycji jest 9 programów dostosowanych do poziomu, a pomiar czasu, dystansu, prędkości  kalorii i tętna pozwoli na kontrolę pracy organizmu podczas treningu.

Fot 4. Materiał własny | Rower eliptyczny EL520 SAMO-ZASILANY DOMYOS

Po więcej sportowych, świątecznych pomysłów zajrzyj na naszą stronę internetową i pamiętaj, że każdy sport jest dla Ciebie dostępny dzięki ofercie rat 0%.

Postaw na świąteczny trening i wybierz nasze produkty w dążeniu do sportowych celów.

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

SPORT W ŻYCIU

Jakie sporty są dobre dla seniorów?

Jakie sporty są dobre dla seniorów?
FITNESS, SPORT W ŻYCIU

Jak zmotywować się do ćwiczeń? TOP 10 wskazówek!

Jak zmotywować się do ćwiczeń? TOP 10 wskazówek!
FITNESS, SPORT W ŻYCIU

5 wskazówek: uprawiaj sport bez ryzyka dla serca

5 wskazówek: uprawiaj sport bez ryzyka dla serca

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu