WYBIERZ DYSCYPLINĘ SPORTU

Top 5 produktów, za które nie musisz płacić od razu!

16 grudzień 2018
#PORADY
#SPRZĘT

Myślisz o zakupie droższego sprzętu na święta? A może chcesz po prostu zadbać zimą o swoją formę, ale wolałbyć ten wydatek rozłożyć w czasie? Z pomocą nadchodzą Zakupy na Raty w Decathlon. Do 31 grudnia 2018 w sklepach Decahlon i na decathlon.pl obowiązuje Promocja 10 rat 0% (RRSO 0%) na cały asortyment! Regulamin Promocji jest dostępny w sklepach i na www.decathlon.pl.

Poznaj TOP 5 naszych produktów, które możesz wziąć na raty:

1. Trenażer TACX Flow Smart

     Bardzo fajny trenażer dla zarówno początkującego, jak i średnio-zaawansowanego użytkownika, który wie już jak się tym sprzętem posługiwać. Jego zaletą jest to, że można go sparować z urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetootha lub Ant+.

Tacx Flow Smart będzie wysyłał nam na nasz telefon lub tablet takie informacje jak: prędkość jazdy, moc, czy kadencja pedałowania… Ale nie tylko. Będzie też odbierał z niego polecenia: np. sterowanie obciążeniem w zależności od wybranego wirtualnego pochyłu trasy lub programu treningowego. Na pewno jest godny polecenia jeśli chcesz dbać o swoją kolarską formę w okresie jesienno-zimowym. Oprócz tego, jak na sprzęt tej klasy, cena nie rujnuje portfela. Tym bardziej, jeśli rozłoży się ją na raty 🙂

Fot 1. Materiał własny | Trenażer TACX Flow Smart

2. Rower eliptyczny Domyos E-SHAPE+ 

     Zimą nie zawsze chce się wychodzić z domu, a o formę dbać warto, więc na naszej liście pojawia się kolejny sprzęt przeznaczony do użytku w domowym zaciszu. „Domowym zaciszu” to chyba dwa słowa-klucze jeśli mówimy o tym eliptyku, ponieważ pracuje on bardzo cicho i dzięki temu nikomu nie wadzi. Nie obudzi dzieci, nie będzie przeszkadzać

Twojej drugiej połówce w czytaniu książki, nie będzie zagłuszał lecącego podczas treningu serialu. Ważne jest też to, że można zablokować mechanizm, więc nawet jeśli maluchy będą się wściekać w jego pobliżu, to go nie uruchomią. Oprócz tego jest to sprzęt interaktywny, bo można połączyć go z aplikacją Domyos E CONNECTED i wyznaczać sobie cele czy wybierać treningi. Ten eliptyk ma też stosunkowo ciężkie koło zamachowe (9kg), co pozwala na wykonywanie płynnych ruchów – czyli ćwiczysz wygodniej i zdrowiej.

Fot 2. Materiał własny | Rower eliptyczny Domyos E-SHAPE+

3. Hulajnoga Oxelo TOWN 9 Easy Fold 

     To najwygodniejsza, a do tego najbardziej mobilna hulajnoga dostępna w Decathlon. Najwygodniejsza bo posiada jeden amortyzator z przodu i drugi amortyzator z tyłu, ma duże i szerokie gumowe koła, system hamowania z kierownicy czy nawet specjalne chwyty na kierownicy, które dodatkowo podtrzymują dłonie. Mobilna dlatego, że można ją rozłożyć i złożyć dosłownie w sekundę i transportować w trybie „wózka”. Pomaga to np. kiedy chcemy wejść z nią do tramwaju czy autobusu.

Koła hulajnogi zaopatrzone są w łożyska ABEC 7, które dają dużą swobodę jazdy, dzięki czemu można szybciej pokonać trasę w porównaniu do łożysk niższych klas przy użyciu tej samej siły. Stosunkowo niska waga, w porównaniu do możliwości jakie oferuje ta hulajnoga, ułatwia transport do każdego miejsca. Hulajnoga bez kompromisów. Szczerze polecam tę hulajnogę, bo sprawia naprawdę dużo frajdy. Nią się nie jeździ, nią się po prostu płynie!

Fot 3. Materiał własny | Hulajnoga Oxelo TOWN 9 Easy Fold

4. Narty Rossignol Attraxion damskie 

     Z racji tego, że zbliża się okres zimowego szaleństwa na tej liście nie może zabraknąć tych cudeniek. Zdecydowanie są to narty dla początkującej narciarki do zjazdów na przygotowanej trasie. Zaawansowana użytkowniczka też oczywiście na nich pojeździ, ale będą dla niej zbyt mało wymagające. Zaletą tych nart jest to, że mają drewniany rdzeń. Cechuje się on bardzo dużą wytrzymałością i nie odkształca się.

Narta produkowana jest wyłącznie dla sieci Decathlon, a więc nie znajdziemy jej w katalogu ogólnym Rossignola. Narty są dostępne w trzech długościach – 142, 152 i 162 cm. Posiadają wiązania marki Look, która jest uznanym na rynku producentem tego sprzętu. Niestety brakuje im rockera, czyli podgięcia dziobu ułatwiającego inicjację skrętu, ale mimo wszystko bardzo łatwo się prowadzą. Jeśli więc zamierzasz się dopiero uczyć jeździć na nartach lub szlifować swoje podstawy – te narty będą naprawdę dobrym wyborem.

Fot 4. Materiał własny | Narty Rossignol Attraxion damskie

5. Narty Wed’ze All-mountain XLD500 męskie 

     Pozostając w temacie zjazdów, naszą listę zamkniemy tymi wszechstronnymi „dechami” . Pokochasz je od pierwszego założenia, ponieważ jeździ się na nich wyjątkowo przyjemnie i wygodnie. Są one przeznaczone dla zaawansowanego narciarza, który lubi zjeżdżać nie tylko na trasie, ale także poza nią. W tych nartach – tak samo jak i w wymienionych wcześniej – znajdziemy wiązania marki Look. Są one przesuwne, dzięki czemu dopasujesz wyśrodkowanie buta do swojego stylu jazdy. Mają lekki rocker na dziobie i camber pod piętą. Ich największą zaletą jest uniwersalność. Lubisz jeździć na ubitym śniegu czy na puchu? A może na tym i na tym? Bo te narty idealnie nadają się do jazdy w każdych warunkach i dostosują się do Ciebie. To Ty decydujesz, jak będziesz na nich jeździć!

Fot 5. Materiał własny | Narty Wed’ze All-mountain XLD500 męskie

Polub artykuł
Komentarze Chmurka komentarza
Udostępnij
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE ARTYKUŁY

SPORT W ŻYCIU

5 nawyków, które uczynią Twoje życie lepszym

5 nawyków, które uczynią Twoje życie lepszym
FITNESS, SPORT W ŻYCIU

Sport w domu bez (lub prawie bez) sprzętu

Sport w domu bez (lub prawie bez) sprzętu
SPORT W ŻYCIU

Dlaczego warto uprawiać sport? Poznaj najważniejsze powody zdrowotne!

Dlaczego warto uprawiać sport? Poznaj najważniejsze powody zdrowotne!

ŚLEDŹ
DECATHLONPOLSKA
NA INSTAGRAM

#SprawdzaSiewSporcie #SportzDecathlon #PasjaDoSportu