Nasza ekipa - Wszystko dla sportu

Nasza ekipa

Oto nasza ekipa Decablogerów

avatar

Anita Zielonka

Cześć!

Mam na imię Anita i jestem absolwentką dietetyki na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zdecydowałam się na ten kierunek studiów ze względu na chęć połączenia zdrowego stylu życia i żywienia z interesującymi mnie od zawsze aspektami medyczno-klinicznymi tego zawodu.
Na co dzień możecie mnie znaleźć w Decathlon Kraków Plaza, gdzie pracuję od paru lat. A po pracy? Odkrywam ze znajomymi nowe sporty. Boks, siłownia, fitness, trampoliny, rolki i wiele innych. Poza tym, w cieplejsze miesiące uwielbiam zwiedzać Kraków wzdłuż i wszerz rowerem, zaś zimą jeździć na łyżwach na stadionie Cracovii. Czytam dużo książek oraz jestem ogromną fanką brytyjskich seriali 😉
Jeżeli chciałbyś mnie o coś zapytać, napisz do mnie: anita.zielonka@decathlon.com.

avatar

Karolina Konaszewska

Cześć, mam na imię Karolina i w Decathlon zajmuję się komunikacją online dla decathlon.pl.

Prowadzę także kilka innych projektów, w obrębie działalności ecommercowej.

W wolnych chwilach lubię zwiedzać Warszawę i jej okolice – głównie biegając i jeżdżąc na rowerze.

Wieczorami oglądam mecze siatkówki (siatkówka ligowa, reprezentacyjna – nie ma znaczenia), uwielbiam ten sport. Moim bliscy wiedzą, że muszą mieć dobry argument do tego, żebym zrezygnowała z kibicowania 🙂

Moje publikacje na decablogu? Może w przyszłości! Na ten moment zajmuję się redakcją i przygotowaniem artykułów decablogerów.

 Jeśli masz jakieś pytania – pisz śmiało: karolina.konaszewska@decathlon.com!

avatar

Krzysztof Gońka

Cześć wszystkim! Mam na imię Krzysztof i w Decathlon zajmuję się marketingiem internetowym. Sport w moim życiu? Jest bardzo ważny. Krzyśka sprzed kilku lat mógłbym opisać jako niedoszłego piłkarza z zamiłowaniem do koszykówki w wersji NBA. Aktualnie natomiast uwielbiam biegać, staram się regularnie jeździć na rowerze szosowym oraz chodzić na siłownię. Od czasu do czasu zdarza mi się również zagrać partyjkę w squasha. Sportowy idol – Lionel Messi. Drużyna? A jakżeby inaczej – FC Barcelona. Dlaczego znalazłem się w ekipie Decablogerów? Moją pasją jest słowo – zarówno to w wersji pisanej, jak i to mówione. Ukończyłem dziennikarstwo i komunikację społeczną, europeistykę, a także studiowałem filologię angielską z językiem hiszpańskim. W jednym miejscu zatem będę w stanie połączyć wykształcenie z zamiłowaniem do uprawiania sportu. Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, czekam na wiadomość: krzysztof.gonka@decathlon.com.

Do zobaczenia na Decablogu! 🙂

avatar

Rafał Nasiłowski

Pytając mnie o swój ulubiony sport chyba przez całe życie będę odpowiadał, że piłka nożna. Śmiało mogę powiedzieć, że ta dyscyplina mnie wychowała i nauczyła wielu niesamowicie cennych wartości. Na ”poważnie” w piłkę zacząłem grać w wieku 8 lat, kiedy to po raz pierwszy zapisałem się do klubu. Od kilku lat gram już wyłącznie rekreacyjnie, ponieważ poświęciłem się kolejnej pasji jaka się zrodziła i która daje mi niesamowicie dużo szczęścia i energii, a mianowicie rola trenera bramkarzy. W Decathlon zajmuję się piłką nożną on-line. Moją kolejną sportową pasją jest między innymi bieganie, które także daje mi bardzo dużo satysfakcji zwłaszcza, kiedy mogę się sprawdzić w różnego rodzaju biegach czy maratonach. Inne sporty to tenis stołowy, siatkówka oraz ukochane podróże górskie, podczas których potrafie spędzić wieeele godzin. Jeśli chcesz zadać mi pytanie odnośnie piłki nożnej, czy poradzić się w konkretnej kwestii, np. podczas doboru sprzętu – serdecznie zapraszam pod podany adres nasilowski.rafa@decathlon.com

avatar

Tomasz Hruświcki

Z wykształcenia inżynier, z pasji student fizjoterapii, kolarz, trener – 24 godziny w dobie to za mało. Na co dzień spotkasz mnie w okolicach Poznania, w szczególności na krętych i wąskich singlach Cytadeli czy Moraska – więc jak jesteś na rejonie to zapraszam na wspólne hasanie po lesie. Najważniejsze rzeczy w moim życiu to narzeczona, rower, nauka, pierogi ruskie i średnio wysmażone burgery BBQ. Możesz mnie zapytać o wszystko, jednak odpowiem Ci głównie na tematykę treningu, regeneracji, sprzętu czy fizjoterapii w sporcie. Na codzień spotkasz mnie w Decathlon Franowo w Poznaniu! Zapraszam do kontaktu: tomasz.hruswicki@decathlon.com.

avatar

Tomasz Żmudzki

Jestem miłośnikiem sportu, który już od najmłodszych lat próbował wiele dyscyplin, jednak najbardziej do gustu przypadła mi lekkoatletyka, a zwłaszcza biegi . W przeszłości swoich sił próbowałem jednak w niezbyt popularnej dyscyplinie sportowej jaką był chód sportowy z niemałym sukcesami. Jestem wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych (miejsca 5-8). Za swój największy sukces uważam uzyskanie minima na Mistrzostwa Europy Juniorów na dystansie 10 km w 2009 roku. W chwili obecnej jestem pasjonatem biegania pod każdą postącią. Próbowałem swoich sił zarówno w klasycznych biegach ulicznych, a także w bardziej ekstremalnych formułach tej dyscypliny ( biegi górskie, runmageddon). Uważam, że każdy kto podejmuje jakąkolwiek aktywność fizyczną, niezależnie co to jest i które miejsce uzyskuje na mecie, jest już zwycięzcą. Każdy z nas robiąc to co lubi jest wygranym, pamiętajcie o tym gdy trening nie zawsze wychodzi wam tak, jakbyście chcieli i rozwijacie dalej swoje sportowe pasje. Możecie mnie spotkać w działu bieganie/rolki w Decathlon Kartuska w Gdańsku. Jeśli macie pytania dotyczące biegania – piszcie śmiało: tomasz.zmudzki@decathlon.com.

avatar

Joanna Pierzchała

Serwus! Mam na imię Aśka, z wykształcenia magister finansów i rachunkowości, z zamiłowania fotograf sportowy, a całe moje życie to konie! Zdecydowanie jestem sportową monogamistką. Ale jeździectwo to już nie tylko sport – to sposób życia! Jeździecka pasja towarzyszy mi od dzieciństwa. Od 2 lat mam własnego wierzchowca. Świat wywrócił się wtedy do góry nogami, a ja już nie wyobrażam sobie, bym mogła żyć inaczej – bez mojej końskiej towarzyszki. Poza zgłębianiem sztuki jeździeckiej, ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat szeroko pojętej opieki nad koniem, aby mój sportowy partner był w doskonałej formie. Muszę jednak przyznać, że zdarzają mi się romanse sportowe z zajęciami fitness czy rolkami – tak żeby rozruszać inne mięśnie 😉 Do pracy w Decathlon przyszłam na chwilę, podczas studiów, no i tak zaraz minie mi 6 lat jak tu jestem. Jeśli macie ochotę spotkać się i porozmawiać o końskiej pasji – znajdziecie mnie w Decathlon Pasaż Łódzki 😉
Jeśli macie pytania dotyczące jeździectwa – czekam na Wasze wiadomości: joanna.pierzchala@decathlon.com

avatar

Agnieszka Kłos

Mam na imię Agnieszka, w 2017 ukończyłam studia na kierunku Turystyka i Rekreacja na Uniwersytecie Łódzkim.
Moją pasją jest podróżowanie. Już jako nastolatka lubiłam wyjeżdżać na obozy harcerskie i kolonie, ale dopiero gdy zaczęłam studiować zostałam “zarażona” chęcią do podróżowania przez jednego z wykładowców.
Od 3 lat wyjeżdżam na samodzielnie zorganizowane wyjazdy i nie ukrywam, że jest jeszcze wiele destynacji na mojej liście. Moje wyjazdy zawsze są intensywne, nie lubię leżeć na plażach, zawsze chcę wycisnąć z tripa 110 %.
Miejsca, z których mam najlepsze wspomnienia to Rumunia oraz Izrael, który był moim początkiem azjatyckiej przygody. Kontynuacją była Tajlandia, Malezja i Singapur, o których z chęcią Wam opowiem na blogu.
Na co dzień można mnie spotkać w Decathlon Manufaktura w Łodzi.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania, śmiało piszcie na maila agnieszka.klos@decathlon.com

avatar

Martyna Czagan

Jak tu zacząć? Co napisać o sobie? Czym się pochwalić, skoro jest się zwykłym i przeciętnym człowiekiem i nie ma się wielkich sportowych osiągnięć? No, może nie do końca … W moim przypadku najwięcej radości przynosi mi bycie w drodze. Uwielbiam wszelkiego rodzaju podróże (samochodowe, rowerowe, samolotowe, piesze, górskie, morskie, lądowe itp.). Jakie kraje już odwiedziłam? Na mojej liście znajdują się: Rosja, Kazachstan, Kirgistan, Ukraina, Botswana, Brazylia, USA, Polska, Czechy, Słowacja, Mołdawia, Francja, Hiszpania, Niemcy, Bułgaria, Gruzja, Austria, Zimbabwe, RPA. Dodatkowo staram się nie odcinać od innych sportowych aktywności, mimo iż nie jestem mistrzem gracji i zwinności. Niestety nie można mnie nazwać również specjalistką na miarę najsłynniejszych podróżników, ani nie występowałam do tej pory na scenie Kolosów, chociaż jako widz, śledzę wszystkie „wyczyny” i być może kiedyś… 🙂 . Mimo to bardzo chętnie podzielę się zdobytym doświadczeniem i udzielę wskazówek jak lepiej przygotować się do drogi. Jak opisałabym się w skrócie? Skromna, uśmiechnięta, pełna energii, lubiąca wyzwania, nie bojąca się niewygód Martyna!
Jeśli macie pytania dotyczące podróży – czekam na Wasze wiadomości: martyna.czagan@decathlon.com

avatar

Milena Myszkiewicz

W Decathlon pracuję od roku. Prywatnie jestem studentką fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Większość wolnego czasu poświęcam na działanie w hufcu ZHP w Pabianicach.
To właśnie harcerstwo zaraziło mnie miłością do gór i podróży. Kiedy tylko mogę, urywam się chociaż na kilka dni, żeby odetchnąć i naładować baterie podczas podróży. Co roku znikam też na 3 tygodnie na obóz, gdzie wraz z moimi harcerzami odkrywam uroki przyrody i próbuję zarazić ich miłością do natury. Jedno jest pewne- nigdy nie mam dość podróży, a możliwość wyjazdu w góry sprawia, że świat od razu staje się piękniejszy.
Sportowo dzielę moje życie między turystykę i bieganie. Każdy przebiegnięty kilometr to ogrom satysfakcji! Biegam na różnych dystansach, obecnie najdłuższy z nich to półmaraton, ale w moich myślach już kwitnie marzenie o maratonie. Wiem jednak, że wciąż wiele kilometrów przede mną, zanim uda mi się je zrealizować!
Jeśli macie pytania dotyczące turystyki – czekam na Wasze wiadomości: milena.myszkiewicz@decathlon.com

avatar

Radzimir Burzyński

Entuzjasta niskobudżetowego podróżowania oraz miłośnik gór wszelkiej maści. Podróż to dla mnie nie tylko walory estetyczne, czy kryjąca się za danym miejscem historia. To przede wszystkim poznawanie samego siebie – swoich słabości, ograniczeń, przełamywanie lęków, rozwijanie talentów – głównie poprzez spotkania z drugim człowiekiem oraz matką naturą.
Jak dziś pamiętam, gdy jako mały szkrab wziąłem do ręki książkę „7 cudów świata” i to właśnie wtedy wszystko się zaczęło… Snucie marzeń o dalekich podróżach i bezkresie świata.
W wolnych chwilach lubię wziąć do ręki dobrą książkę bądź wyjść pobiegać. Poza tym jestem świeżo upieczonym pracownikiem działu turystycznego w Decathlon Opole, gdzie staram się służyć pomocą
i doświadczeniem naszym klientom. W razie jakichkolwiek pytań jestem dostępny pod mailem: radzimir.burzynski@decathlon.com

avatar

Jan Adamiec

Trekker z urodzenia. Ze wszystkich sportów górskich to właśnie wielodniowe wyprawy po górach są mi najbliższe. W moim górskim portfolio znajdują się między innymi GSB (Główny Szlak Beskidzki – ponad 500 km po polskich Karpatach), 3 trekkingi po Pirenejach (w te wakacje dołożę kolejny) i Tour de Mont Blanc. Nie braknie mi również doświadczenia w zimowych wypadach w polskie góry, wśród których prym wiodą te najpiękniejsze – Tatry. Mimo bycia Warszawiakiem, udaje mi się odwiedzić Tatry raz na kilka tygodni.

Podróże kształcą, i to jeszcze jak, dlatego dwa lata temu przebywałem na Antypodach, a następnie zjechałem autostopem Nową Zelandię. Obecnie? Planuję półroczną podróż dookoła świata. Z plecakiem na plecach – oczywiście. W planach Indie, Nepal, trekking do Everest BC, Chiny oraz kraje Ameryki Południowej.

Co spakować do plecaka? Po co używać kijów trekkingowych? Pytaj, postaram się pomóc – złapiesz mnie na dziale Trekking na warszawskim Targówku lub po prostu napisz na jan.adamiec@decathlon.com

avatar

Paweł Zaleśny

Przez większość życia działalnością, która mnie definiowała, było wyczynowe uprawianie kolarstwa. Mógłbym wymieniać mierzalne wyniki i medale, które udało mi się w tym czasie uzyskać, dla mnie jednak największym sukcesem z całej kariery jest zdobycie ogromu doświadczenia oraz poznania wielu wspaniałych miejsc i ludzi. Ten etap należy już do przeszłości i aktualnie moją sportową zajawką stały się: bieganie, kalistenika i lokalna turystyka. Wielotorowy rozwój pozwolił mi również na podjęcie studiów na kierunku Dietetyka na poznańskim AWF-ie. W swoim podejściu do żywienia nie uwzględniam skrajności, promuję zdroworozsądkowe nastawienie i w większości przypadków kieruję się zasadą złotego środka. Najczęściej znaleźć mnie można na poznańskich trasach biegowych, parkach street-workout i oczywiście we franowskim sklepie Decathlon.

avatar

Marcelina Karbowiak

Cześć, nazywam się Marcelina i możecie mnie spotkać w sklepie Decathlon Targówek w Warszawie. Uwielbiam biegać i trenuję ten sport praktycznie od zawsze. Kiedyś były to średnie dystanse – 800 m i 1500 m, dziś bieganie długodystansowe. Mam za sobą ukończonych kilka maratonów, jeszcze więcej półmaratonów i niezliczoną liczbę „dyszek”. Jestem również absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dietetyka to dla mnie nie tylko wyuczony zawód, ale również pasja, którą chętnie dzielę się z innymi.
Wierzę, że prawidłowe odżywianie to nie tylko sposób na utratę zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim troska o swój organizm i zdrowie. Uwielbiam obalać mity dietetyczne i szerzyć prawidłową informacje na temat odżywiania. W wolnym czasie dokształcam się i pogłębiam swoją wiedzę o najnowsze wyniki badań naukowych. Specjalizuję się w żywieniu sportowców, ale chętnie pomogę także w innych przypadkach wymagających leczenia żywieniowego. Jeśli potrzebujesz porady dietetycznej, możesz zgłosić się do mnie w Decathlon Targówek, gdzie prowadzę swój gabinet dietetyczny lub skontaktować się mailowo. Pomogę Ci ułożyć jadłospis dostosowany do Ciebie. Wcześniej dokonam analizy składu ciała, przeprowadzę wywiad dotyczący preferencji żywieniowych oraz w razie potrzeby przeanalizuję aktualne wyniki badań laboratoryjnych.

Zapraszam do kontaktu: marcelina.karbowiak@decathlon.com

avatar

Adrian Holtz

Nazywam się Adrian i na co dzień możecie spotkać mnie w Decathlon Pasaż Łódzki. Pierwszą styczność ze sportem miałem już w wieku 10 lat, kiedy to tata zapisał mnie na zajęcia z koszykówki. Po 2 latach sam stwierdziłem,że nie jest to sport dla mnie i postanowiłem spróbować siatkówki, z którą zostałem na dłużej. Na tyle dłużej, że gra zaczęła mieć charakter bardziej profesjonalny. Po maturze nadszedł czas na zmiany i jak większość moich rówieśników, zacząłem być stałym bywalcem siłowni. Z czasem zostałem certyfikowanym trenerem personalnym, a ponadto kształcę się jako masażysta. Służę pomocą w sprawach treningu siłowego oraz masażu. W razie jakichkolwiek pytań – piszcie śmiało na: adrian.holtz@decathlon.com

avatar

Dominika Niemyska

Sport jest moją pasją od najmłodszych lat, w każdym wydaniu – zarówno wyczynowym: pływanie i tenis stołowy, jak i amatorskim w wielu innych dyscyplinach. „Dzięki” kontuzji zaczęła się moja przygoda z kolarstwem – zarówno szosowym jak i “sakwiarstwem”. Startuję w triathlonie, a w planach mam zwiedzenie na dwóch kółkach Azji południowo-wschodniej, Tanzanii i Norwegii. Na co dzień ćwiczę także trening siłowy i crossfit, szczególnie upodobałam sobie trening z wykorzystaniem kettlebelli. Latem pływam na windsurfingu, zimą jeżdżę na nartach i jak tylko nadarzy się okazja, podejmuję nowe, sportowe wyzwania (surfing, SUP, squash, joga). Jednym słowem – multisportowiec. Interesuję się również fizjoterapią, szczególnie usprawnianiem sportowców po urazach, wykorzystaniem treningu funkcjonalnego i mobilizacyjnego. Jestem też trenerem personalnym. Z dziennikarstwem zaczęłam mieć do czynienia w liceum, gdy przeprowadzałam wywiady do licealnej gazety ze sportowcami (Bogdan Wenta, Marcin Gortat, Joanna Jóźwik). Spotkasz mnie w Decathlon Okęcie lub możesz się skontaktować ze mną pod adresem: dominika.niemyska@decathlon.com

avatar

Lucyna Sułkowska

Cześć, nazywam się Lucyna, możecie mnie znaleźć w Decathlon Rybnik, gdzie zajmuje się sektorem fitness. Taniec zagościł w moim życiu 15 lat temu. Na początku zapisałam się na lekcje tańca towarzyskiego, następnie trochę dłużej zostałam przy tańcach nowoczesnych, ale koniec końców zakochałam się w jazzie. Po maturze niestety moja ukochana grupa się rozpadła i każdy poszedł w swoją stronę. Obecnie od 2 lat trenuję pole dance, bo bez tańca żyć nie potrafię. Pole dance jest świetnym połączeniem tańca, gimnastyki i siłowni.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tańca, śmiało pisz: lucyna.sulkowska@decathlon.com.
Do zobaczenia na sali!

avatar

Urszula Horeczy

Cześć! Mam na imię Ula i pracuję w Decathlon Bielsko-Biała. Ponadto, zimą także pracuję jako instruktorka narciarstwa. Na nartach jeżdżę od 4. roku życia. Początkowo była to zabawa, ale szybko zamieniła się ona w pełne przygód prawdziwe narciarstwo. Udało mi się zdobyć medale Mistrzostw Polski Seniorów, Juniorów oraz studentów. Aktualnie prowadzę zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również dla narciarzy, którzy chcą podszkolić jazdę sportową. W Decathlon prowadzę szkolenia z oferty zimowej, a także jestem Ambasadorem marki Wed’ze. Z moich tekstów na Decablogu dowiesz się m.in. jak się przygotować na narty, jaki sprzęt wybrać, a może zainspiruję Cię do odkrycia innych form narciarstwa np. skitour lub freeride. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu: urszula.horeczy@decathlon.com

avatar

Małgorzata Tabaszewska

Mam na imię Gosia i pochodzę z Koszalina, gdzie spędziłam piękne 27 lat swojego życia. Serce mnie jednak osiem lat temu wygnało do Warszawy, gdzie naprawdę głęboko zapuściłam korzenie. Trzecie miejsce, które kocham nad życie to Tatry i Zakopane. Góry to moja pasja i wielka miłość – jadąc tam, czuję jakbym wracała do domu. To moje podładowanie baterii, uczta dla duszy i oczu, celebracja dzikości i wolności, uzależnienie z którego nie mam zamiaru się wyleczyć. Najbardziej ukochałam sobie Tatry Zachodnie, ale eksploruję w swoich samotnych wyjazdach także inne rejony – o każdej porze roku.
Góry to nie jedyna moja miłość – najpiękniejszą i najdłuższą w moim życiu jest jazda konna w stylu western i mój koń Roki. Jesteśmy razem dwanaście cudownych lat, z czego większość spędziłam w kowbojskim siodle, ostatnio kierując się w stronę western dressage. Teraz Roki, mając lat 20 i będąc w pełni zdrowia, nosi też na grzbiecie mojego 4-letniego synka, który bakcyla złapał już w brzuchu mamy 🙂
Jestem też prawdziwym molem książkowym – zaczytuję się i w kryminałach, i – rzecz jasna – w dobrej literaturze górskiej.

Na co dzień pracuję w dziale turystyki w Decathlon Ostrobramska w Warszawie, gdzie razem z fantastyczną ekipą pomagamy klientom ubrać od stóp do głów siebie i swoje plecaki na małe i duże górskie eskapady. We wszelkich górskich i końskich sprawach gorąco polecam się: malgorzata.tabaszewska@decathlon.com

avatar

Marek Dac

Cześć i czołem! Jeżeli tu trafiliście, na pewno jesteście takimi samymi sportowymi freakami, jak ja! Mam na imię Marek i udowodnię Wam, że lekkoatletyka to królowa sportu! Moją największą zajawką jest bieganie – nogami przebieram już od 2006 roku. Pierwsze kroki stawiałem w klubie sportowym w mojej rodzinnej miejscowości Terespol i do dziś z sentymentem wracam na tamtejsze trasy biegowe. Jeżeli już jesteśmy przy ścieżkach biegowych i sentymentach, nie mogę nie wspomnieć o swoich obozach sportowych w Szklarskiej Porębie, mekce biegaczy. To tam znajduje się najwyżej położony stadion lekkoatletyczny w Polsce – ten górski krajobraz i otoczenie natury to to, co biegowe tygryski lubią najbardziej!
W swojej karierze zawodowej biegałem na dystansach od 200m do 1000m, co tu dużo mówić: lubię krótkie i szybkie biegi za dynamikę i widowiskowość. Z niejednego biegowego pieca chleb jadłem: brałem udział w Mistrzostwach Polski młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów, a obecnie od kilku lat biegam amatorsko startując na różnych dystansach w biegach ulicznych oraz imprezach lekkoatletycznych. Może już spotkaliśmy się na jednej z nich?
Od 5 lat zawodowo zajmuję się doborem sprzętu biegowego oraz treningiem. Jestem wygadany, ale cenię też słowo pisane, więc swoje nadmierne pokłady energii postanowiłem spożytkować w trakcie edukacji – ukończyłem studia dziennikarskie, a teraz przetestuję tę wiedzę na Was! 😉
Kiedy nie biegam i bieganiem nie żyję w pracy, to mieszam w garach i wyleguje się z moim epickim psiakiem (w końcu ma na imię Epik!).
Masz pytania dotyczące sprzętu biegowego lub treningu, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może masz ochotę na wspólne bieganie? Pisz śmiało na marek.dac@decathlon.com, dołącz do grupy Bieganie – Decathlon Wilanów lub odwiedź mnie w sklepie Decathlon Wilanów w Warszawie. Do zobaczenia!

avatar

Dominik Bogdanowicz

Cześć! Nazywam się Dominik i pracuję w Decathlon Okęcie w Warszawie. Sport od zawsze byl nieodłączną częścią mojego życia. Zawsze marzyłem, by związać się z nim zawodowo. Trenowałem piłkę nożną, piłkę ręczną, tenis stołowy, hokej na trawie i pływanie. Z radością brałem udział w lokalnych zawodach sportowych. W 2017 roku po raz pierwszy spróbowałem swoich sił w zawodach triathlonowych. To wystarczyło, żeby wkręcić się w ten sport na dobre! Obecnie startuję na dystansach: sprinterskim i olimpijskim. W przyszłości chciałbym ukończyć dystans Ironmana i spróbować zakwalifikować się na Mistrzostwa Świata na Hawajach. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące triathlonu, ale i nie tylko – pisz śmiało! dominik.bogdanowicz@decathlon.com

avatar

Piotr Rybak

Czego możesz szukać czytelniku, przeglądając mój krótki opis? Informacji o moim wykształceniu, wieku, pasjach, zatrudnieniu? Może szukasz moich planów na przyszłość czy osiągnięć życiowych? A może po prostu szukasz człowieka którego artykuł przykuł Twoją uwagę?

Przez całe życie uprawiałem niezliczoną ilość sportów, lecz obecnie zgłębiam tajniki biegów terenowych i podróżuję rowerem z sakwami. Mój pierwszy półmaraton miał 24km, był w górach i miał ponad 70 przeszkód w terenie. Mój rower na wyprawie waży często 50kg i mimo to pcham się z nim na szczyt wzgórza by podziwiać panoramę okolic.

Tak, to ja, nazwano mnie mimowolnie Piotr Rafał mimo że słabo wymawiam “R”, uwielbiam rozmawiać z pasjonatami sportu a także lubią mnie dzieci. Tego wszystkiego nie dowiesz się pozostając w relacji autor-czytelnik. Odwiedź mnie w Decathlon Okęcie i porozmawiajmy na żywo 😉 piotr.rybak@decathlon.com

avatar

Katarzyna Berta

Moje życie nigdy nie było wypełnione sportem, zawsze od niego stroniłam. Jedynym przeze mnie akceptowanym był taniec, który kocham do dziś. Gdy dwa lata temu zaczęłam pracę w Decathlon musiałam, a później chciałam, żeby sport był obecny u mnie na co dzień. Decathlon zaraził mnie miłością do sportu!

Od początku mojej przygody w tej firmie pracuje w sklepie internetowym, na początku jako specjalista ds. obsługi klienta, teraz koordynuję takie projekty jak rekrutacja i integracja nowego pracownika, a także MIGAM, z którym na co dzień możesz się spotkać w naszych sklepach stacjonarnych.

Prywatnie jestem studentką komunikacji społecznej i mam już za sobą studia dziennikarskie. W moich artykułach nie będę utwierdzać Cię w tym, że sport to coś łatwego, a motywację możemy znaleźć na co dzień, bez większego problemu. Też czasami jej nie mam, powiem więcej – codziennie muszę utwierdzać się w tym, że naprawdę mi się chce, a to co robię jest dobre dla mojego zdrowia!

Jeżeli też czasami brakuje Ci motywacji i potrzebujesz wsparcia, ponieważ dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem, napisz do mnie, chętnie wymienię się z Tobą doświadczeniem i wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie: katarzyna.berta@decathlon.com.

avatar

Katarzyna Kapica

Hej! Mam na imię Kasia i do jeszcze niedawna można było spotkać mnie na korytarzach Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu dietetyki. Przede wszystkim interesuje mnie połączenie dietetyki sportowej z kliniczną tak, aby edukować osoby cierpiące na różne jednostki chorobowe w zakresie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Jestem zdania, że trzymając się kilku prostych zasad, możemy wpłynąć pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.

Jeśli chodzi o mnie to jestem fanką fitnessu od prawie 7 lat, w ciepłe dni lubię też pojeździć na rolkach, zimą moim zamiennikiem są łyżwy.

Moja ulubiona drużyna to zdecydowanie Real Madryt – wieczory lubię spędzać oglądając hiszpańską piłkę (na zmianę z czytaniem artykułów naukowych J). Uwielbiam naukę języków obcych, a moim wyzwaniem jest obecnie norweski. Oprócz tego kocham rysować, podejmować się nauki gry na różnych instrumentach, oglądać stare filmy oraz słuchać muzyki z lat ’50. Na co dzień możecie mnie spotkać w Decathlon Kraków Plaza.

Na Decablogu postaram się rozwiać wiele dietetycznych mitów i przekazać jak najwięcej cennych wskazówek. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem na nie pod adresem: katarzyna.kapica@decathlon.com

avatar

Klaudia Matysiak

Hej! Jestem Klaudia, na co dzień pracuję w Decathlon Radom, ukończyłam studia na kierunku Turystyka i Rekreacja – podróże to moja wielka pasja. Sport towarzyszy mi od kilku dobrych lat, uwielbiam zarażać innych miłością do siłowni.

Największą radość sprawiają mi kolejne rekordy na koncie. Kiedyś obojętnie przechodziłam obok ciężarów na siłowni, wmawiając sobie „to nie dla mnie”. Dziś wracam do tych myśli w momencie gdy do sztangi dokładam kolejne kilogramy. Regularne ćwiczenia na siłowni zwiększyły moją pewność siebie, dzięki czemu z łatwością pokonuje wszystkie przeszkody, a odwaga napędza mnie do działania.

Jestem także wielką miłośniczką piłki nożnej oraz MMA, moim marzeniem jest znaleźć się na gali UFC i przybić piątkę z Nurmagomiedowem. Pamiętaj, że każde wielkie osiągnięcie zaczyna się decyzją by spróbować.
Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania, napisz 😊
klaudia.matysiak@decathlon.com

avatar

Alicja Blaszkiewicz

Cześć !

Mam na imię Ala, mam 26 lat i pochodzę z Poznania. Na co dzień możecie mnie znaleźć we Wrocławskiej Koronie, w której jestem liderem sportu cross-training i treningu siłowego. Trenowałam zawodowo hokej na trawie przez wiele lat, natomiast amatorsko próbowałam wielu dyscyplin. Aktualnie moją codzienność wypełniają treningi crossfitu, pływania i biegania. Ponad to – przygotowuję się do biegów błotnych, które sprawiają mi dużą frajdę.

Uwielbiam podróże i poznawanie nowych smaków kuchni regionalnych. Pasjonuję się funkcjonalnym rozwojem naszego ciała, dlatego też dużo czytam i szkolę się w tym zakresie. Poza pracą w Decathlon jestem trenerką personalną oraz pomagam sportowcom w zakresie treningu motorycznego.

Ogromną radość daje mi dzielenie się własnym doświadczeniem zawodniczym i wiedzą.

Zapraszam do kontaktu – alicja.blaszkiewicz@decathlon.com

avatar

Patryk Szwarcbach

Pasjonat wędkarstwa, choć gdy sięgnę pamięcią do lat dzieciństwa, absolutnie nic na to nie wskazywało. Od najmłodszych lat wolałem uganiać za piłką na boisku, niż spędzać czas nad wodą z wędką u boku. Starszy brat zabierał mnie, od czasu do czasu, nad Odrę. Pamiętam tylko tyle, że strasznie się wtedy nudziłem. Mając siedem lat złowiłem swoją pierwszą rybę na spławik i była to średnich rozmiarów płoć, nie zachęciła mnie jednak do pozostania przy tej dziedzinie choćby na chwilę dłużej.

Kilka lat później postanowiłem dać szansę wędkarstwu i pojechałem z kolegą na pobliski staw. Już nie spławik, a metoda gruntowa – wędka teleskopowa z drgającą szczytówką pożyczona od brata, koszyczek o gramaturze 40 gram, zanęta piernikowa i białe robaki na haku. Jemu udało się złowić jednego leszcza, ja natomiast bez brania. Słońce zaczęło powoli chować się za horyzontem, a my nosiliśmy się z zamiarem powrotu do domu, gdy nagle moja szczytówka energicznie zadrgała raz, drugi, trzeci i zacięcie! Okazało się, że na końcu żyłki walczy ogromny leszcz. Udało mi się go wyholować do brzegu i gdy schyliłem, aby go podebrać, ten wypiął się z haka, chlapnął we mnie wodą na pożegnanie i odpłynął. Zdarzenie to miało miejsce pewnego majowego wieczoru, roku 2010 i od tego momentu nieprzerwanie uganiam się za rybami. Początkowo feeder, teraz głównie spinning.

Za co kocham wędkarstwo? Za możliwość wyciszenia się, kontakt z naturą, za nieprzewidywalność, emocje i adrenalinę towarzyszącą holowaniu dużych okazów oraz za nieograniczoną liczbę możliwości, które daje ta dziedzina.

Czego nauczyło mnie wędkarstwo? Z pewnością pokory, wytrwałości i ogromnej cierpliwości, ale także poszanowania dla natury i samych ryb rzecz jasna.

Ulubione łowiska? Odra i Nysa Kłodzka.

Zapraszam do kontaktu! Napisz do mnie na patryk.szwarcbach@decathlon.com

avatar

Dawid Borkowski

Cześć!

Mam na imię Dawid, mam 25 lat i z wykształcenia jestem dyplomatą oraz pedagogiem. Moją przygodę w Decathlonie rozpocząłem 2 lata temu na dziale biegowym, po roku przeniosłem się na gry zespołowe. Dlaczego ? A dlatego, że częścią tego działu jest piłka nożna – sport, który towarzyszy mi praktycznie całe życie.

Jak to często bywa, kontuzja wyeliminowała mnie niestety z gry na wysokim poziomie rozgrywek. Skupiam się zatem na tym, by moja największa pasja była stałą częścią mojego życia w wersji rekreacyjnej. Kibicuję Realowi Madryt, a idolem moim jest, jak można się domyślić, Cristiano Ronaldo.

Gdy nie jestem na boisku, można mnie znaleźć na korcie do gry w squasha – tak, lubię się zmęczyć, a squash zdecydowanie mi to umożliwia. W sporcie cenię sobie zespołowość i zdrową rywalizację 😉

Poza sportem interesuję się dobrym filmem i literaturą psychologiczną.

Dlaczego bloger? Lubię pisać, łączyć słowa, poznawać nowe style pisania. Pisanie na blogu daje mi możliwość połączenia mojej sportowej pasji i hobby, jakim jest tworzenie tekstów. W moich artykułach znajdziecie wiele pasji sportowca, ciekawych metafor i mam nadzieję, że moje porady będą dla Was wartościowe! Znajdziesz mnie w sklepie Decathlon Szczecin Prawobrzeże i możesz skontaktować się ze mną drogą mailową: dawid.borkowski@decathlon.com
Widzimy się na boisku !

avatar

Patryk Hanke

Cześć!

Jestem Patryk i na co dzień studiuję Bezpieczeństwo wewnętrzne w Szczecinie. Od 2018 roku zacząłem pracę w Decathlon – początkowo zajmowałem się sportami wodnymi, jednak od pierwszych dni w firmie miałem nadzieję zajmować się działem gier zespołowych, do którego zalicza się sport, który uprawiam nieprzerwanie od najmłodszych lat… Chodzi o piłkę nożną! Wychowałem się w najsłynniejszym klubie na pomorzu zachodnim, jakim jest Pogoń Szczecin, gdzie występowałem 11 lat. Następnie przeniosłem się do lokalnego klubu, który mieści się w prawej części miasta – Iskierki Szczecin – gdzie w dalszym ciągu, nieprzerwanie od 7 lat kontynuuje moją piłkarską drogę. Od niedawna zacząłem zajmować się trenowaniem najmłodszych talentów ze Szczecina, gdzie mogę wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę, a jednocześnie zarażać ich pozytywną energią i pasją do tego sportu.

Poza grą na boisku lubię spędzać czas ze znajomymi uprawiając sport, dlatego też możecie mnie spotkać na zawodach biegowych, na basenie, czy też na hali uprawiającego inne dyscypliny zespołowe.

Czego możecie się spodziewać po moich artykułach? Na pewno rzetelnej i praktycznej wiedzy, którą postaram się przedstawić w jak najbardziej interesujący sposób. Chętnie służę pomocą w Decathlon Szczecin Prawobrzeże, gdzie możecie mnie najczęściej spotkać na dziale gier zespołowych. Jestem gotowy do poruszenia każdej dyskusji na tematy dotyczące piłki nożnej i nie tylko.

Kontaktować się ze mną możecie przez maila: patryk.hanke@decathlon.com.

Widzimy się na boisku!

avatar

Aleksandra Kaczmarek

Hej, mam na imię Ola i pracuję w Decathlon Franowo.

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na co dzień trenuję lekką atletykę, a dokładnie biegi średnie i długie. Zaczynałam od 400m przez płotki, jednak to dyscypliny wytrzymałościowe zostały moim konikiem. Najbardziej w bieganiu lubię rywalizację na bieżni i pokonywanie swoich słabości. W sezonie biegam od 1500 do 10 000 metrów. Co roku w moim kalendarzu biegowym znajdują się liczne starty na zawodach, ale tymi głównymi są oczywiście Mistrzostwa Polski.

Poza bieganiem czytam książki astronomiczne  i dłubię w programach graficznych. Na Decablogu postaram się poruszyć wszystkie ważne kwestie, z którymi spotyka się początkujący lekkoatleta.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chciałbyś wymienić się ze mną biegowym doświadczeniem pisz na adres: aleksandra.kaczmarek@decathlon.com lub odwiedź mnie na Franowie

avatar

Dzmitry Prudnikau

Dima. Na co dzień w Decathlon Jelenia Góra, ale jestem częstym gościem Wrocławskiej Magnolii, gdzie zacząłem swoją przygodę z Decathlonem.

Półzawodowy kolarz szosowy zza wschodniej granicy, z zawodu trener kolarstwa i dziennikarz. Maksymalista, jeżeli chodzi o sport – lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych – taka jest moja definicja współzawodnictwa. Minimalista, jeżeli chodzi o przekaz (twórczy), stawiam na konkret. Na pierwszym miejscu zawsze czerpanie jak największej przyjemności z życia i tego, co się w nim robi.

Kreacja twórcza, reklama, grafika – to mnie jara, ale na razie sport stawiam w priorytecie.

Pytania, dygresje, randki w priv 🙂 dzmitry.prudnikau@decathlon.com

avatar

Marcin Rakowski

Nazywam się Marcin i na co dzień pracuję w Decathlon Rybnik, gdzie jestem odpowiedzialny za dział biegania z naciskiem na trail.

Biegam od kilku lat, głównie w naturalnym terenie, skupiając się na biegach górskich sukcesywnie zwiększając pokonywane dystanse. Poza zainteresowaniami sportowymi, jestem również zawodowo czynnym tłumaczem w parze językowej polski-angielski, a wolne chwile spędzam na zabawach z córką.

W Decathlon Rybnik zawsze chętnie doradzę w kwestiach biegowych, przygotowania do trailu lub biegów ultra, czy też wymienię się doświadczeniami związanymi z tymi tematami.

avatar

Magda Rocławska

Jestem entuzjastką znajdującą iskierki szczęścia w małych rzeczach, od dziecka związaną ze sportem, 15 lat z tańcem. Praca z ciałem od lat mnie fascynuje.

Brałam udział w wielu Warsztatach Świadomej Pracy z Ciałem. Po kilku latach pracy jako instruktor Tańca Sportowego i Fitnessu życie zaprowadziło mnie na ścieżkę jogi i pilatesu, które doceniłam i pokochałam bardziej niż inne formy ruchu (a było ich sporo – od maratonów po paralotnie ).

Obecnie prowadzę zajęcia w Decathlonie, klubach Fitness i Szkole Jogi oraz prowadzę swojego bloga http://www.blondynkanasportowo.pl.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania-pisz śmiało: magda.roclawska@decathlon.com

avatar

Justyna Tochwin

Moje początki w firmie Decathlon sięgają roku 2017. Obecnie możecie mnie spotkać w oddziale na Targówku. Skąd decyzja o podjęciu się pracy w tym miejscu? Cóż, jestem uzależniona od sportu, a dokładniej od wędkarstwa. Pasja ta towarzyszy mi od najmłodszych lat. Zamiłowanie tym sportem zawdzięczam mojemu tacie, który dzielnie znosił moje towarzystwo na wędkarskich wypadach.

Metod w wędkarstwie jest od groma, jednak najbardziej podoba mi się wędkarstwo karpiowe. Dlaczego karpiowanie? Bardzo cenię sobie kontakt z naturą, więc długie zasiadki karpiowe są dla mnie idealną formą spędzania wolnego czasu.

Lata wędkowania nauczyły mnie anielskiej cierpliwości. W wędkarstwie karpiowym jest ona szczególnie potrzebna. W końcu nie ma to jak pojechać na tydzień nad wodę i wrócić o kiju. Przeżywam wewnętrzne katharsis ilekroć uciekam od zgiełku miasta na dziką, kryjącą wiele tajemnic wodę.

Gdy nie jestem w pracy możecie mnie spotkać na łowiskach komercyjnych w całej Polsce, a także na wodach PZW w województwie mazowieckim i podlaskim.

Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, zapraszam do kontaktu – justyna.tochwin@decathlon.com

Do zobaczenia nad wodą !